Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με τη Λαόυρα ειχα να παω χρονια. Δεν με βολευει γενικα το μερος, ασε που το παρκιγκ ειναι δυσκολο.
Ομως η Λαουρα ειναι δυνατο κίνητρο.
Εκλεισα ραντεβου και εφτασα 5 λεπτα αργοτερα.
Η μανταμ μου ειπε οτι η Λαουρα δεν ειχε τελειωσει με το προηγουμενο ραντεβου.
Μπηκα στο δωματιο και πηγα στο ντουζ.
Οταν βγηκα απο το ντουζ διαπιστωσα οτι η πετσετα στο καλαθακι ηταν πετσετακι 20Χ20.
Το εβαλα πανω στη τριαδα και φωναξα την μανταμ να μου φερει, Γιαυτη την αμελια της βαζω 7.
Μετα απο 30 λεπτα ηλθε η Λαουρα. Φωρουσε μαυρο σεξι κορμακι.
Ξεκινησαμε με φοβερο μπαλαμουτι στα ορθια μπροστα στο καθρεπτι.
Και τι δεν μου εκανε. Θα επρεπε να κραταω σημειωσεις για να τα θυμαμαι ολα.
Ισπανικο στο ορθιο, φιλια παντου απο πανω μεχρι κατω συμπεριλαμβανομενων και των @@.
Εβαζε τον πουτσο αναμεσα στα μπουτια και τον ετριβε σε αποσταση αναπνοης απο τα μουνοχειλα.
Τον ακουμπαγε στα βυζια της και τον εφτυνε. Μου ειπε να σαλιωσω τα δακτυλα μου και να της τριψω το μουνι.
Καταφερα δε να της παρω επιφανειακα φιλια στα καυλοχειλα της
Ολα αυτα χωρις το παραμικρο ιχνος βιασυνης και χωρις μη και μου. Εγω την τραβηξα στο κρεββατι γιατι ανυπομονουσα για πιπα.
Αριστοτεχνικο περασμα καποτας με το στομα.
Η πιπα ηταν υγρη και βαθεια, πολυ βαθεια με παιξιμο του κεφαλιου, περιποιηση των @@ και θορυβωσης.
Ειχα καθησει με τη πλατη στα μαξιλαρια και απολαμβανα τη θεα του κωλου της ενω με πιπωνε και χουφτωνα τα βυζια της.
Μετα με εβαλε να γονατισω και μου πηρε πιπα σε αυτη τη σταση ενω μαλαζα την κωλοτρυπιδα της.
Η πιπα κρατησε πολυ ωρα με εναλλαγες και σε ισπανικο σε βαθμο που της ζητησα να την γαμησω.
Αρχισαμε με ιεραποστολικο. Πριν τον χωσω τον ετριψε στα μουνοχειλα.
Οταν μπηκα μεσα της με εσφιξε και με τραβαγε βαθεια μεσα της ζητωντας μου να πατωσω στη μητρα της.
Που και που εβγαινα για να τον χωσω αναμεσα στα 3αρια βυζια της
Μετα cow girl. Παλι, πριν τον βαλει μεσα τον επεξε στα μουνοχειλα. Συνεχισε με reverse cow girl.
Τελειωσα σφυροκοποντας τον ομορφο της κωλο.
Σοσιαλ ταιμ απειρο, κουνεντουλα λες και ημουν με παλια μου φιλη.
Πηρα την πρωτοβουλια να το κωψουμε γιατι ενα ραντεβου που ειχα στησει ειχε τρελανει το τηλεφωνο.
Συνοψιζοντας: Η Λαυρα ειναι ενα φανταστικο μιλφ και σημειο αναφορας.
Μια εμπειρια μαζι της ειναι απαραιτητη.Πρεπει να την δοκιμασουν οσοι δεν το χουν κανει ακομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 karota, NBAZ, bourdeliaris82 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού