Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651858
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πήρα σερί τις μασαζερί…

Η Αλίσια είναι το άλλο ένα δυνατό όνομα του Σ40-42. Εμφάνιση συνηθισμένη, όχι πιτσιρίκα, σπαστά μαλλιά. με κάποια περιφέρεια. Το προσόν της είναι οι καλές υπηρεσίες της. Στα πλαίσια και τις προδιαγραφές των αθηναϊκών μασαζερί.

Μού έκανε καλό μασάζ χωρίς να ξεχάσει κάποιο σημείο έτσι όπως ήμουν ξαπλωμένος μπρούμυτα πάνω στη μασαζόταβλα. Χέρια, πόδια, πλάτη, μέση, τα πάντα. Της είπα να είναι μέτριας έντασης και αυτό ακολούθησε. Αφού τελείωσε το «σιδέρωμα», χαλάρωσε τις κινήσεις της, και ακολούθησε μια συνεδρία με ιδιαίτερα χαλαρωτικές μαλάξεις με ευγενικές και τρυφερές κινήσεις και τεχνικές (φραπο/καλαμάκι, μπριζόλες, πινέλα, κτλ τα πάντα), σε όλες τις γνωστές που η Αλίσια διακρίνεται δλδ με τα χέρια της και όχι μόνο. Η ένταση μου χτύπησε κόκκινο σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης, πρακτικά δλδ τρέχαμε και οι δυό μας με τελική συνεχώς.

Η Αλίσια δεν είναι κάποια νέα, ψηλή μοντέλα που άμα τη δεις στο δρόμο αλλάζεις πορεία και τρέχεις ξωπίσω της. Όταν θέλεις όμως πολύ καλές υπηρεσίες με μασάζ με τα χέρια με το σώμα Β2Β με το στόμα κτλ, πας με κλειστά τα μάτια καθώς είναι εγγυημένη η πετυχημένη εμπειρία. Κορυφαίο παιχνίδι με το σώμα μου στο χαλαρωτικό μασάζ! Πλήρης αξιοποίηση του χρόνου, του χώρου, και των δυνατοτήτων της. Χαλαρή και δεκτική, σού δείχνει με απλότητα και αμεσότητα να ευχαριστιέται αυτό που κάνει. Ευγενική, καυτή, τρυφερή.

Ο χώρος με A/C, ντουζιέρα, πετσέτα και παντόφλες σφραγισμένα, οινόπνευμα, στοματικό διάλυμα, μπατονέτες, κουζινόχαρτο. Κερνούν ποτό και ξηροκάρπια.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, THV, Invisible Man και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού