Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 38 10
Sex Studio 53491
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπήκε η άνοιξη και Τρίτη πριν τις 10 και ενώ πήγαινα για Έλενα δεν την βρήκα. Η Ρωσσίδα τσατσά στης Έφης απαράδεκτη, καθώς πάσαρε μια Λίνα που δεν την ήξερα, επέμενε να περάσω, με ηλίθιο τρόπο όμως. Το σκεφτόμουνα να την δοκιμάσω, μιας και δούλευαν όλα τα μπάζα εκείνη την ώρα και κανένα στανταράκι μου, αλλά με την συμπεριφορά της, μου έξιωξε κάθε τέτοια σκέψη. Σε μερικά σπίτια περιμέναν οι κοπέλες απ'έξω, πρωτόγνωρο γεγονός, κάποιον να τις ανοίξει. Μάλλον δεν είχαν έρθει οι τσατσάδες ή οι κλειδοκράτορες των σπιτιών. Ένα απ'αυτά ήταν και τα στούντιο στην Κοροβάγκου!!! Απαράδεκτο!!!

Έπειτα στο εν λόγω στούντιο βρήκα μια παλιά γνώριμη, την Γιασμίν (Ισπανίδα....μάλλον από Τίρανα), που θυμήθηκα ότι κάτι μου χρωστάει από την προηγούμενη φορά. Το ακάποτο ζεστό τσιμπούκι. Δίνω λοιπόν 50 και εισέρχομαι. Κορμί γυμνασμένο και σφικτό, μετρίου αναστήματος, στήθος πλαστικό 2 με 3 αλλά με ωραία ρώγα, πρόσωπο μέτριο αλλά σου βγάζει κάτι πρόστυχο. Ξεκινάει με καλό τσιμπούκι και περιποίηση της γύρω περιοχής. Πάει και βάζει λίγο ζεστό νερό στο στόμα της και για κανένα λεπτό χάθηκα από την καύλα. Όντως είναι κάτι διαφορετικό σε αίσθηση με την εναλλαγή του ζεστού και χλιαρού στο πούτσο που νομίζεις ότι γαμάς στενό μουνί το οποίο χύνει και έχει ανεβάσει θερμοκρασία. Μετά καβαλάει τον πούτσο με ένα καου γκερλ πλάγιο όπου την δαχτυλίδιαζα στο κώλο το οποίο με ανέβασε επικίνδυνα στο να τελείωσω. Την σταμάτησα για κανένα λεπτό και την ξανακάρφωσα στην ίδια στάση που μου άρεσε πολύ και την οποία την έκανε καταπληκτικά, όπου σε 2 λεπτά ήρθε και το τέλος. Την επόμενη μου υποσχέθηκε άλλα κόλπα στον καναπέ. Δεν ξέρω αν θα ξανάπάω αλλά με τα μπάζα που κυκλοφορούν το πρωί, και αν είναι και Τρίτη τότε πολύ πιθανόν να ξαναμπώ.

Φυσικά τα λεφτά είναι πααααααάρα πολλάααααααα για τις υπηρεσίες αυτές. Λοιπόν καρντάσια συναγωνιστές, εμείς στη Θεσσαλονίκη πληρώνουμε πολύ ακριβά το σπορ. Στην Αθήνα, με αναλόγου επιπέδου κορίτσια, το τίμημα είναι από 10 έως 30 ΕΥΡΩ. Στα 30 ΕΥΡΩ δε, τα κάνεις σχεδόν ΟΛΑ!!! Αυτά και καλά γαμήσια σε όλους μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, nikos neapolitis29, Blastbeat208 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού