Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84703
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
όπως γράφω λοιπόν και στην κεφαλίδα της κριτικής...Την θέλω φίλη μου..

Και τι εννοώ...Μετά από 2-3 προσπάθειες που στέφθηκαν με αποτυχία (μία ήταν αργά, μία δούλευα, μία δούλευε) τελικά χτες γύρω στις 6 έγινε το ραντεβού στο ξενοδοχείο Prive στο Μετάξι (παρεπιπτόντως ωραία δωματιάκια έχει, μου έκατσε αυτό με το ρωμαϊκό λουτρό και ήταν μια χαρά).

Και μπαίνει λοιπόν η κοπέλα στο δωμάτιο....τώρα call girl ήταν , φίλη μου από τα παλιά που είχα να δω και και πέρασε για καφέ ποτό και σεξ πραγματικά μετά από λίγο δεν μπορούσα να καταλάβω. Μεγάλη άνεση χρόνου και πολύ ειλικρίνεια από αυτό το πλάσμα. Είχα κάνει μπάνιο οπότε ήμουν έτοιμος.. η κοπέλα αφού έκανε μία πίπα και 5 γλωσόφιλλα έτσι για το καλημέρα... μπήκε και έκανε ντουζάκι. άνετη, χαλαρή κλπ...βγαίνει έξω και συνεχίζει τον τίμιο αγώνα της...πολύ τίμιο όμως. δεν προσποιείται και γουστάρει το σεξ αν βρει έδαφος... ωραίες εναλλαγές μίας πολύ καλή πίπας με διάφορες στάσεις και τσουπ κατάθεση με δύναμη μέσα της την πρώτη φορά με αυτή από επάνω να μου να ελίσσεται με ταλέντο.

social time για σεμινάριο...χωρίς ρολόι, χωρίς τηλέφωνα έτσι όπως θα έπρεπε όλες οι κορασίδες να κάνουν...κάνω το μπανάκι μου και το κάνει και αυτή... Ε στον δεύτερο γύρο έγινε το ΕΛΑ ΛΑ ΜΕΙΝ ....Χαμός...

Ακόμα καλύτερο γλύψιμο, φιλιά της φίλης που έγινε κοπέλας (λες και είναι η sex pal μου) αλλαγές σε ιεραποστολικό και μετά στα 4 και μετά από πάνω μου και τελικά κατάθεση μέχρι τελευταίας σταγόνας στο στοματάκι της...

Στα κρίσιμα σημεία τώρα κύριοι...

Θέλετε να γαμήσετε μοντέλο??? τότε το κορίτσι δεν είναι για εσάς..
θέλετε να πάτε με ένα συμπαθητικό κορίτσι της διπλανής πόρτας και να ευχαριστηθείτε το σεξ αλλά και την παρέα?? τότε εδώ είστε με τα χίλια....
Δυστυχώς δεν δίνει κουλούρι για τους λάτρεις του σπορ και το κωλαράκι της δείχνει και είναι εξαιρετικά στενό...

Εν κατακλείδι...εγώ μάγκες την θέλω φίλη μου με προνόμια (να ρίχνουμε και κανένα κρεββάτι να τα λέμε κιόλας). δεν κοιτάει ρολόι, ιδρώνει την φανέλα και δεν πρήζει μπάλες. Φερθείτε σωστά και κερδίστε την . Θα σας αποζημιώσει..

Να είσαι καλά βρε Ευάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Stratocaster
Μέγας
Εγγραφή:
21 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
1.674
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, fouxter, jumper και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2017
Και εσυ να σαι καλα..ομορφε Έρωτας
22 Μαρτίου, 2017
Το έχω πει από τις πρώτες μέρες της στο σάιτ, την ήξερα από πριν εξ άλλου.
Η Εύα είναι η ιδανική fuck buddy, για αυτό και μπορεί και καλό σεξ να κάνει και φίλη να είναι με πολλούς άντρες. Η φιλία δεν είναι έρωτας να έχει κάποια (ή κάποιος) αριθμητικούς περιορισμούς.
22 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λεβεντοπαιδο αριστο μπες στοπ μαγαζι και κλειστο εισαι ΜατάκιΓλώσσαΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο φιλη καργιοφιλη που λενε??
22 Μαρτίου, 2017
...και κουμπάροι άμα λάχει
23 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ψηνομαι! χα χα χα ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5