Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67843
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρακολουθώ καιρό τώρα τους σχολιασμούς των συναδέλφων αγωνιστών της ηδονής για την συγκεκριμένη κοπέλα και θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να επιβεβαιώσω τα γραφόμενα αν και πραγματικά με έχουν καλύψει όλες οι προηγούμενες κριτικές αλλά νομίζω το αξίζει...
Συνεννόηση λιτή σύντομη και περιεκτική. Πρότεινα μια ώρα μου πρότεινε μια άλλη και η συνάντηση έκλεισε μόνο μέσω μηνυμάτων στην αγγλική διάλεκτο.

Έφτασε με καθυστέρηση δεκαλέπτου για το οποίο είχε ενημερώσει προηγουμένως, πρόσχαρη και χαμογελαστή, αρκετά καλά ντυμένη αέρινα θα έλεγα μια και η ζέστες πιάνουν σιγά σιγά.

Επικοινωνία καλή….όχι για μεγάλες συζητήσεις αλλά τα για τα βασικά το έχει.
Καταγωγή η γνωστή σε όλους Ουκρανία που το παρουσιαστικό της το δηλώνει από μόνο του. Οι φωτογραφίες αντικατοπτρίζουν απόλυτα την πραγματικότητα. Ωραία κοπέλα με μέτριο αλλά φυσικό στήθος και πολύ ωραίο κωλο τον οποίο τον διατηρεί σε κατάσταση απόλυτης σφριγηλοτητας.

Στα του έργου η κοπέλα το έχει, ξέρει τι να κάνει και πως να το κάνει, την πας και σε πάει όπου πάει και όπως πάει, πάντα με χαμόγελο και προσπαθεί να κάνει και χιουμορ, καθαριότητα και συνέπεια σε όλα τα επίπεδα. Πίπα για σεμινάριο μετα καταπόσεως, δαχτυλοσκοπηση επιτρεπτή και στην διείσδυση μέχρι τέλους χωρίς αναστολές. Στο ενδιάμεσο όντως προσφέρει το γνωστό χαλαρωτικό μασαζακι για ανάκτηση δυνάμεων και χαλάρωση/αποσυμφόρηση.

Το δώρο στο τέλος και με ευχαριστίες. Όντως τα αξίζει τα λεφτά της η κοπέλα. Αν δεν είχα διαβάσει και των συναδέλφων τους σχολιασμούς θα έλεγα ότι έπεσα στην περίπτωση που είχε κέφια, αλλά φαίνεται η κοπέλα το γουστάρει και είναι συνειδητοποιημένη.

Καλή συνέχεια αγωνιστές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
207
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, gauguin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2017
Λοιπον συναγωνιστες,με το Μαρινακι συναντηθηκα ,ειναι μια συμπαθητικη κοπελα 1.60 με ωραιο προσωπακι,ωραιο κορμακι και πολυ ωραιο κολαρακι.Αρκετα φιλικη ,μιλαει αγγλικα οχι και τοσο καλα,εκδηλωτικη,στα του αγωνα...ωραια πιπα,της εγλυψα το ωραιο νινακι της ...το στομα της ειχε μια εντονγ μυρωδια....Την πηρα πρωτα απο μπρος και μετα απο πισω...βαζοντας λιγο λιπαντικο..Το γουσταρει και τρελενεται...μου εκανε ωραιο μασαζακι...αλλα η μυρωδια στο στομα της δεν μου εκανε κλικ να την παρω για 2η φορα.Το κοστος για μια ωρα με πρωκτικο...150 ...νομιζω οτι ειναι παρα πολλα στην σημερινη εποχη..
Ειναι καλη...αλλα πρεπει να προσεξει το κοστος...μια και στην Ουκρανια με 80/100 ευρω γαμας την Cindy Crawfort..
Εχει ενα ωραιο τατουαζ στη κοιλια της στην δεξια μερια....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1