Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67843
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και είναι αρκετό καιρό εδώ και έχει ξανάρθει δεν βρήκα ευκαιρία να την τιμήσω.
Ευκαιρίας δοθείσης και φουντώνοντας ακόμη παραπάνω από τις τελευταίες φωτό που ανέβασε στο threat της έκλεισα πολύ εύκολα με ένα τηλέφωνο ραντεβουδάκι για μία ώρα και σε ένα δίωρο από την στιγμή που τηλεφώνησα!
Για την εμφάνιση της δεν χρειάζεται να πω κάτι την έχουν περιγράψει οι περισσότεροι με ακρίβεια ενώ και οι φωτό που έχει δείχνουν την πραγματικότητα. Ωραίο χαμογελαστό πρόσωπο μικρό στήθος κωλάρα, μπουτάρες κλπ.
Στα του σέρβις τώρα όπως ακριβώς περιμένεις από μια ουκρανή που σέβεται και τιμάει την καταγωγή της όσο αφορά τις παρεχόμενες υπηρεσίες. Είναι ευδιάθετη δείχνει να γουστάρει αυτό που κάνει χωρίς μα και μου. Την πας όπου θές ή εαν δεν πάρεις πρωτοβουλία οδηγεί αυτή. Στην πίπα από τις κορυφαίες μπορώ να πω με πολύ σάλιο, βαθιά deep για πολύ ώρα, ακούραστα. Προτιμάει το cow girl και το doggy όπου τα δίνει όλα αλλά δεν φέρνει αντίρρηση και για άλλες στάσεις.
Δύο γύροι με τελείωμα CIM και στο ενδιάμεσο μασαζάκι αρκετά καλό θα έλεγα.

Το μόνο μείον ότι στην διάρκεια του δεύτερου γύρου και ενώ την σφυροκοπάω στα τέσσερα χτυπάει υπενθύμιση στο κινητό της και μου λέει ότι έχω 5 λεπτά ακόμη...Money Mouth Δεν έδωσα σημασία και συνέχισα το σφυροκόπημα με θέα την κωλάρα της μέχρι το τελειώμα στο στόμα της!

Συμπερασματικά μια καλή συνάντηση με άφθονο σεξ αν και συμφωνώ με άλλους προλαλήσαντες ότι μια τιμή στα 70€ με 80€ θα ήταν καλύτερα (να παει 100 μαζί με το χοτέλι).


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, doc_lin, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού