Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι γύρω στις 13.00 . Βόλτα μόνο σε όσα σπιτάκια ήταν ανοιχτά επι της οδού Φυλής . Μπαίνοντας στον οίκο η ευγενέστατη ξανθιά υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύουν 3 κοπέλες σήμερα. Πρώτα εμφανίστηκε η γνωστή παλιά καραβάνα πλέον Γιάννα , δεύτερη κοπέλα η Μάγια μελαχρινή σχετικά ψηλή με μακρύ μαλλί , κανονικό σώμα αλλά κάπως ατσούμπαλο κορμί , 2.5άρια κωνικού σχήματος σφιχτά βυζιά και ολίγον τριχοφυΐα(χνουδάκι) χαμηλά κυρίως πίσω στην μέση , τρίτη κοπέλα (την είδα αφού πέρασα με την Μάγια ,αν την είχα δει πριν περάσω αυτή θα διάλεγα , είναι πιο πολύ στα γούστα μου) η Νάνση ξανθοκάστανο κοντοπούτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα χορταστικό κωλαράκι και 2.5άρια βυζιά και τατού δεξιά χαμηλά στο στομάχι.
Η Γιάννα και η Νάνση κάνουν απλό πρόγραμμα και 69 , ενώ η Μάγια 69 και τελειωτικό στα βυζιά. Αποφάσισα λοιπόν να δοκιμάσω την Μάγια . Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , ρύθμισα το φως σε επαρκή φωτισμό μίας και ήταν πολύ χαμηλός , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Μετά από μερικά λεπτά ήρθε στο δωμάτιο , αμίλητη και λίγο σφιγμένη ...είναι Ρωσίδα... 19 ετών , δεν μιλάει καθόλου ελληνικά αλλά ούτε αγγλικά . Την πλησίασα και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό , της έβγαλα το σουτιέν και ασχολήθηκα αρκετά με τα βυζιά της . Ήμουνα όρθιος δίπλα από το κρεβάτι , έβγαλε το κάτω εσώρουχο και ανέβηκε γονατιστή στο κρεβάτι χωρίς να βγάλει τα τακούνια της. Της χούφτωνα τα κωλομέρια ενώ σε προσπάθεια να της τρίψω το μουνάκι της μου τράβηξε το χέρι και με το δάχτυλο της μου έδειξε όχι , επίσης φιλιά στο στόμα δεν έδωσε ούτε καν πεταχτά στα χείλη . Συνέχισα να ασχολούμαι με τα βυζιά της και αυτή έπαιζε τον πούτσο μου , πήρε την συσκευασία του προφυλακτικού την άνοιξε και μου πέρασε το προφυλακτικό , δεν έκανε κανένα προκαταρτικό , έσκυψε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της πολύ καλή , έδειξε πολύ έμπειρη σε αυτό , βαθιά με αυξομειώσεις ρυθμού ενώ έκανε ανά διαστήματα πεταρίσματα της γλώσσας στο κεφαλάκι του πούτσου. Την σταμάτησα , την ξάπλωσα ανάσκελα της σήκωσα τα πόδια και για λίγο μίας και ήμουν ήδη καυλωμενος , έσκυψα ανάμεσα στα πόδια ης και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της και τα παχιά μουνόχειλα της , σηκώθηκα και έχωσα τον πουτσο μου στο μουνί της και την γαμούσα με αργές σταθερές βαθιές διεισδύσεις ενώ αυτή άρχισε να βογκάει /αναστενάζει ...ανέβασα λίγο ρυθμούς και μετά απο λίγο την έστησα στα τέσσερα , δεν έπαιρνε καλή στάση και έπρεπε συνέχεια να την διορθώνω , το γέλιο ήταν ότι σε κάποια φάση επειδή γλίστρησε προς τα μπρος έτσι όπως τραβιόταν βγήκα από μέσα της αλλά αυτή συνέχιζε και αναστέναζε....
Με τα πολλά την γύρισα ανάσκελα και της έδειξα να χύσω στα βυζιά της , μου έβγαλε το προφυλακτικό και παίζοντας(το έκανε καλά , όχι σαν μερικές που σε πονάνε)τον πούτσο μου άρχισα να χύνω στα βυζιά της και να την πασαλείβω... Σηκώθηκε σχεδόν αστραπιαία αφού τελείωσα και σκουπίστηκε με χαρτί ενώ στην συνέχεια σχολαστικά πλύθηκε στον νιπτήρα. Φόρεσε τα εσώρουχα της με χαιρέτησε με ένα γεια και πήγε για τον επόμενο πελάτη μίας τόσο αυτή όσο και η Νάνση έκαναν δωμάτια , σε αντίθεση με την Γιάννα.
Στο δωμάτιο , έκατσα 11-12 λεπτά , θέλει σίγουρα δουλίτσα στα προκαταρκτικά και στην δεκτικότητα της ενώ στην πίπα είναι αρκετά καλή . Πιστεύω ότι μόλις/αν “λυθεί” λίγο θα δουλέψει , ίσως να μην έχει τόση σημασία αλλά η όλη συμπεριφορά/κινήσεις της μου θύμισαν όταν πριν πολλά χρόνια είχα πρωτοδοκιμάσει την Γιάννα... Επίσης θα ήθελα να πώ στην κατά τα άλλα ευγενέστατη και συμπαθέστατη υπηρεσία που την γνωρίζω χρόνια ότι όσο και αν είναι πλυμένο το σεντόνι στο κρεβάτι(ευωδίαζε απορρυπαντικό) οι παλιές στάμπες από τα χύσια σε όλο το μήκος και το πλάτος του σεντονιού δεν είναι ότι το καλύτερο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2017
Όνομα κοπέλας
Μάγια
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.653
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, fouxter και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού