Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μεσα στην εβδομαδα επισκεφθηκα και εγω την Λενα, δεν ειχα πολλα γκαφρα και λεω ας παω στα σιγουρα, αμα σου μπει στο μυαλο να γαμησεις...αστο. Λεω Αλεξη το παω καιρο σαν εσενα με την αξιολογηση , αφραγκος αλλα το παω αργα δηθεν το ελεγχω...τελικα εγω υπέκυψα εσυ βαστάς....και ετσι πως το πας γκρεμο βλεπω...
Λοιπον Λενα, κοντουλα, γυμνασμενη προσωπο καθημερινο τιποτα σπουδαιο , δεν μου φανηκε πολυ ορεξατη παντως. Πιπα καλη με καποια deepthrought λιγο facefucking αλλα οχι βαθεια πνιγεται. Γαμησακι καλο και το γουσταρει. Τωρα εχει εναν τσαμπουκα και μια ανεση της κοπελας που κανει καποιο καιρο και κατα συνειδηση την δουλιτσα. Αυτην ειναι η δουλεια μου και τελος και γουσταρω κιολας αν ειναι ωραιος ο τυπος, δεν κλαψομουνιαζει.
Αντεχει το δυνατο και δεν γκρινιαζει...Τωρα αν την συστήνω οποιος ψαχνει καλη συμμετοχη απο μια κανονικη κοπελα οχι μουναρα νομιζω θα περασει καλα...Αλεξη κλαψτα βλεπω και δευτερο καλοκαιρι φουτσα ...Αλλωστε πολλοι τον ειχαν ψηφησει να τα κανει πουτανα ολα , τα καταφερε το παιδι....ΜΟΥΓΚΑ τωρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, lalatos1979, satyrus και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2017
Το deepthroat η το εχει η κοπελα και το κανει η δεν το εχει και πνιγεται,οποτε δεν λεγετε deepthroat,αντε ολα εγω θα σας τα μαθω? Μεγάλο χαμόγελο
21 Μαρτίου, 2017
Πες του Αντισθένη να ανοίξει προφίλ για τον Αλέξη, να τον στολίσεις εκεί....
21 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στο facefucking ειπα πνιγεται ...αμεσως να μας την πεις...οχι στο deepthroat....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα
21 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα σωστος....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4