Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92402
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την βικα προσπαθούσα τουλάχιστον μισό χρόνο να την συναντήσω αλλά είτε θα είχε τις περισσότερες φορές το τηλέφωνο κλειστό είτε δεν θα το σήκωνε.Χθες όμως ψάχνοντας να βρω μια οικονομική λύση έπεσα στο τηλ της βικας και είπα να ξαναπροσπαθησω μπας και την πετύχω και την πετυχα με την πρώτη φορά.Ετσι κλείσαμε ραντεβού για το ολυμπικ χοτελ το βράδυ.Οταν έφτασα πήρα τηλ για να της πω αριθμό δωματίου και η βικα ήρθε μετά από 5 λεπτά
Όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρισα μια νεχτ ντορ κοπέλα με τζιν και μπλουζακι.Η εξαφάνιση της ήταν καλούτσικη με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτό κωλαράκι συλικουνουχα 2-2.5 βυζιά(τα οποία δεν τα καταλαβαινεις εύκολα) και μέτριο πρόσωπο με λίγο γαμψή μύτη.Με το που μπήκε ξεκίνησε την παρλα αλλά εγώ την διέκοψα για να κάνουμε ντουζάκι μαζί και όταν μεταφερθηκαμε στο κρεβάτι ξεκίνησαν τα γλωσσοφιλα τα γλυψιματα στις θηλές μου στα αυτιά μου και στο λαιμό,μπορώ να πω ότι έγλυφε πολύ καλά και η όλη φάση ήταν πολύ γφε.Στην συνέχεια ακολούθησε τρομπόνι το οποίο δεν ήταν κάτι το τρελό,δεν έκανε ντιπ ενώ ψυλοχρησιμοποιουσε το χέρι της αλλά έγλυφε πολύ καλά την επίμαχη περιοχή μπάλες,προστάτη
Στο σεξ δοκιμάσαμε μια και μοναδική στάση με αυτην στα τεσσερα(πολυ ωραια θεα του πατου της) με αυτήν να συμμετέχει με αισθησιακές κραυγουλες και επιφωνήματα,εγω τελείωσα με τα απο κανένα 5λεπτο έντονου σφυροκοπηματος.Συζητηση για διάφορα θέματα με αυτήν να παρλαρει ακαταπαυστα και τέλος συνάντησης ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον
Συνοπτικά η βικα συστήνεται για λάτρεις του γφε,ειναι φιλότιμη έχει ωραίο πάτο,γλύφει με μαεστρια και το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν παίρνει πολλές πρωτοβουλίες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, rolls και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2017
Θα ´χει πολύ μακριά γλώσσα για να σου ´γλυψε τον προστάτη....
21 Μαρτίου, 2017
Ρε φίλε ξέρεις που είναι ο προστάτης;Χμμμ;
21 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο mihla Δεν το έγραψε σωστά οπότε το σχόλιο του φίλου είναι πολύ σωστό...
Η περιοχή που εγλυφε η κοπέλα δεν είναι ο προστάτης...
Ο μόνος τρόπος για να του εγλυφε τον προστάτη θα ήταν να είχε τη γλώσσα του τιραμόλα
F
FILOXENOUMENOS
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3