Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 347872
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μάγκες είμαι νέος στο forum και αυτή είναι η πρώτη κριτική...
Η επίσκεψη είχε γίνει πρίν καιρό. Τώρα τα ίχνη της μικρής έχουν εξαφανιστεί η αλήθεια είναι, αλλά έπαιζε πολύ συχνά στο πρόγραμμα παλιότερα και μου είχε κάνει καλή εντύπωση, σε γενικές γραμμές, η συνάντηση μαζί της....
Στο δια ταύτα λοιπόν....Πολλές καύλες, λόγω αποχής από το άθλημα, που προκάλεσε ένας επεισοδιακός χωρισμός με οδήγησαν στη στουντιάρα της οδού Κατεχάκη. Γρήγορη ανάγνωση προγράμματος και ανεβαίνω τις σκάλες μαζί με ένα φίλο που είχε έρθει για παρέα...Ανοίγει η τσα2 με περισσή ευγένεια και μας προτρέπει να περάσουμε...Μας ρώτησε εάν θα θέλαμε να πιούμε κάτι (πολύ ευγενικό στα + από μέρους μου)..Την ευχαρίστησα και προχώρησε στην παρουσίαση των κορασίδων....Gery, Σόφη με ένα βυζί πύραυλο και η γνωστή Κατερίνα η οποία θα τιμηθεί στο μέλλον σίγουρα. Επέλεξα Gery λόγω του οτι με καύλωσαν τα πρόστυχα τατού της και το πολύ σεξυ σετάκι εσωρούχων που φορούσε. Στα μείον βέβαια το μισοπεσμένο βυζάκι της και τα άβαφα νύχια ποδιών που παρατήρησα, καθότι ποδολάγνος Ναι! Για όσους δεν την ξέρουν πρόκειται για ένα ωραίο γκομενάκι με συμπαθητική φατσούλα που σίγουρα θα γύριζε να κοιτάξει κάποιος στο δρόμο και στητό κωλαράκι για πολύ κοπάνημα....
Μικρή διαπραγμάτευση για το απλό ( η τσα2 το έριξε στα 40) την ευχαριστώ για αυτό Μεγάλο χαμόγελο και είσοδος στο δωμάτιο τέρμα δεξιά....Όλα τα κομφόρ πεντακάθαρο και με τα φουλ απαραίτητα...Κάνω το μπανάκι μου και την περιμένω για κάνα τέταρτο, λόγω άλλου συναγωνιστή, παρακολουθώντας μια ενφιαφέρουσα τσοντούλα....Μπαίνει το μωρό όλο ναζάκι με καποτούλα και κρεμούλα για το στενό νινάκι της...Μιλάει αγγλικά μόνο και κατά δήλωση της πρόκειται για Βουλγάρα στα 21...αν και μοιαζει παραπάνω...Τέλως πάντων...Ανεβάζει μετά από προτροπή μου λίγο παραπάνω τα φώτα για να την βλέπω καλύτερα και ξεκινάω ρούφηγμα στο μικρό βυζάκι με εκείνη να αναστενάζει και να με χαϊδεύει το πάνω κεφάλι Γλώσσα ....Αρχίζω να φιλάω τα τατού της σε όλο το σώμα εκτός από τη πεταλούδα στη μουνάρα την οποία για να γευτείς θέλει να σκάσεις κάτι παραπάνω... Αρχίζει να μου τρίβει το πέοντα ο οποίος είχε γίνει τούρμπο, κάνοντας κομπλιμέντο για τα προσόντα μου Έρωτας (thank you baby). Ανοίγει καπότα και ξεκινάει ωραίο μπουκιτσί με σάλιο προσπαθώντας για deepthroat σύμφωνα με τις οδηγίες μου που την έπνιγε, μετά cowgirl με δυνατά καθίσματα από μέρους της, συνεχίζω με πισοκωλητο που είχε στηθεί άψογα και τον έπερνε όλο χωρίς να παραπονεθεί η κακομοίρα...Το τέλος μας βρίσκει μετά από κάνα δεκάλεπτο σε ιεραποστολικό με καλή συμμετοχή από πλευράς της....Έβγαλα πολύ πράγμα στο λάστιχο....Χωρίς καθόλου σοσιαλ και μετά από ένα χαμογελαστό "bye baby" φεύγει από το δώμα... Συνολική παραμονή κάνα 15λεπτο....βγαίνοντας η τσατσά με αποχαιρετά και ο φίλος μου όλο γέλιο να με ρωτάει αν τη βίαζα γιατί τον είχαν ξεκουφάνει οι μάλλον fake υπερβολικές ποτανοκραυγές Γλώσσα
Ενδιαφέρουσα επισκεψούλα με το μικρό Βουλγαράκι...αν το ξαναδώ μπορεί να το πάρω αφού δεν έμεινα παραπονεμένος...Γενικά για κάποιο έμπειρο στουντιάκια μπορεί να φανεί λίγο άπειρη λόγω του ότι δεν παίρνει πρωτοβουλίες αν και έχει καλή διάθεση....Εμένα με κατακαυλώνουν τα τατού της..... ειδικά η πεταλούδα στο νιμού.....κολασηηηη Προσκύνημα Κατσικογάμης
Αυτά μάγκες καλά γαμήσια !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Geri
Mounokopanas
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
99
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού