Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βραδυνη καταδρομη στο Μεταξι στην 2η βαρδια.Στοχος ηταν η Τζεσικα στο Ιασωνος 31 δεξια.
Περασα την ειδα οτι ηταν εκει αλλα συνεχισα την βολτα καθως ειχε δυο δωματια και βαριομουν να περιμενω.
Αφου γυρισα μερικα σπιτια και μη βρισκοντας κατι καλο ξαναγυρισα στο 31 με σκοπο να την παρω αν δεν ειχε πολυ κοσμο.
Ευτυχως τα δωματια ειχαν αδειασει οποτε εδωσα το δεκαρικο και μπηκα στο αριστερο δωματιο.
Το δωματιο δεν ηταν και σε πολυ καλη κατασταση με το σεντονι ψιλοβρωμικο και το νιπτηρα βουλωμενο.
Περιγραφη Τζεσικας μελαχρινη,ψηλη,νταρντανα Αλβανιδα 30+ με χαρακτηριστικη κωλαρα αχλαδι και μεγαλουτσικο βυζι.
Φατσα μετρια και γενικως το σωμα της αγυμναστο θα ελεγα.Μετα απο 3 λεπτα ηρθε στο δωματιο.Με
ρωτησε τι κανω και απο που ειμαι ενω στη συνεχεια ρωτησε και ονομα.Εβγαλε σουτιεν και στρινγκ και ηρθε στο κρεβατι.
Μου επαιζε λιγο το πεος ενω παραλληλα μου ψευτοφιλαγε λιγο το στηθος.
Απο προκατ τιποτα το ιδιαιτερο.Οταν με ψιλοσηκωσε καπως εβαλε καποτα να κανει τσιμπουκι.
Πηρε θεση χαμηλα αναμεσα στα ποδια μου και αρχισε το εργο.
Το τσιμπουκι δεν θα ελεγα οτι ηταν κατι το ιδιαιτερο ουτε ιδιαιτερο βαθος δεν ειχε ουτε εναλλαγες
και φυσικα καθολου καραμελωμα σε μπαλες.Οταν σηκωθηκα σχετικα καλα την εβαλα ιεραποστολικο.
Αρχισα να την γαμαω και παω να της πιασω το βυζι με μαλακο τροπο τελειως...εκει με το που την αγγιζω σαν να
τη χτυπησε ρευμα πεταχτηκε και μου ειπε οτι πονεσε.Παω να το ξαναπιασω μετα τα ιδια Κεφάλι σε τοίχο! .Τη διαλο ο Ρομποκοπ ειμαι Χμμμ;
Τεσπα αφου ειδα οτι δεν κανουμε δουλεια συνεχιζω να την γαμαω ενω παραλληλα την φιλαγα στο λαιμο.
Εκει δεν δυσανασχετησε αλλα δεν ειχε και καμια ανταποκριση απο μεριας της.
Ετσι την γυρναω στα τεσσερα να εχω θεα την κωλαρα της για να την σφυροκοπησω και να τελειωσω.Την σφυροκοπησα
καποια λεπτα και εν τελη καταφερα να χυσω.Πρωτου χυσω η τσα2 την ειχε φωναξει μαλλον στο 9λεπτο πρεπει να ηταν.
Εγω προσωπικα δεν ευχαριστηθηκα και φυσικα δεν θα ξαναπαρω την συγκεκριμενη.Εμενα μου φανηκε αρκετα ντεκαβλε μεσα στο δωματιο.
Ισως να προτεινεται για καποιον που τον καβλωνει η εμφανιση της και θελει να την γαμησει μονο γι αυτο γιατι πιστευω υπηρεσιες γιοκ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, dourosladers και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού