Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 295734
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δυο λόγια μόνο, μια και έχω ξαναγράψει κριτική: η Ιόλη είναι εξαιρετική εάν σας αρέσει, βεβαίως, ο τύπος της. Τα κάνει όλα, δεν διαμαρτύρεται για τίποτα (με την ανάλογη συμπεριφορά, δηλαδή τον σεβασμό από μέρους σας), καυλώνει πραγματικά, έχει ένα απίστευτα ελαστικό πρωκτό (παρότι δέχεται συνεχώς τις χοντρές σας πούτσες, και θα έπρεπε ήδη να είχε γίνει πηγάδι, αυτός παραμένει σφιχτός), δέχεται (ήπιο) ξύλο (τη δέρνω στις πατούσες - το βίτσιο μου, σφίγγει τα δόντια και τις τρώει αδιαμαρτύρητα), κάνει παρτούζα (την τελευταία φορά την πήραμε με μια φίλη - που φόραγε strap - διπλό, μπρος - πίσω: βογγούσε, πόναγε, δάκρυσε, αλλά έχυσε στο τέλος!), bref την κάνεις ό,τι θέλεις. Και κάνει και καλή παρέα! Τα γράφω αυτά γιατί διάβασα κριτικές που διαμαρτύρονται για τα πολλά που χρεώνει ... Συναδελφοί, το καλό γαμήσι τιμή δεν έχει, και χαρά σ' όποιον την έχει (την Ιόλη)! Έρωτας Χαίρετε και αγαλλιάσθε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
135
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, STAVROS6969, mounodoulos34 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2017
το κοστος για δυο ωρες φουλ πρόγραμμα είναι 200?Χμμμ;Χμμμ;
19 Μαρτίου, 2017
Τύπε, θα στο γράψω ευγενικά και εύχομαι να το καταλάβεις.
"Μην υποτιμάς το επίπεδο των συμφορουμιτων" Θυμός
20 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πώς το υποτιμώ; Χμμμ; "Τύπε"... Δεν σε γνωρίζω, δεν με γνωρίζεις... Τουλάχιστον, εγώ ουδέποτε αποκαλώ τον οποιοδήποτε εδώ "τύπο"... άρα, δεν υποτιμώ κανένα! Τώρα πού το είδες εσύ, αυτό με ξεπερνά! Κεφάλι σε τοίχο!
20 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ποσόν είναι ενδεικτικό (έπρεπε κάτι να βάλω...). Στην Ιόλη δίνω πάντοτε κάτι παραπάνω! Το πόσα ξόδεψα τελικά, άστα... Ντροπή
21 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις γράψει τρεις κριτικες και οι δυο ειναι για Ιόλη και γραμμένα ακριβώς με τον ίδιο τροπο.
Ποσο αντικειμενικός φαντάζεσαι οτι ειςαι Χμμμ; η μηπως ειςαι κατι αλλο ? Λέμε τωρα.....
21 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω γράψει και άλλες (για άλλες) στο adultforum. Μου αρέσει η Ιόλη, αυτό είναι αλήθεια. Με τον ίδιο τρόπο γραμμένες; βεβαίως, αλλά αυτό αποδεικνύει ότι είναι από τον ίδιο άνθρωπο, άρα ειλικρινείς! Τί άλλο θα μπορούσα να είμαι; Μου άναψες την περιέργεια... Περιμένω απάντηση Εμμμμ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6