Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 74 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη Θεσσαλονίκη λοιπόν οπού κάνω και τις περισσότερες καταθέσεις λόγω χιλιομέτρων και searching για κοπέλα που κάνει πρωκτικό όπως πάντα. Πέφτει λοιπόν το μάτι μου στη cinzia διαβάζω καλά σχόλια και κανονίζω ραντεβουδάκι.
Άφιξη λοιπόν σε γνωστό hotel στο Βαρδάρη πρωινή επίσκεψη μάλλον ήμουν ο πρώτος,μπαίνω στο δωμάτιο και βλέπω μια ώριμη γυναίκα στα 30 της όπως στις φωτό με εμπειρία στο μάτι και μπαίνω για ντουζάκι δίνοντας πρώτα το παράβολο για anal και cif το οποίο είναι μέσα στην τιμή. Βγαίνω λοιπόν και της ορμάω από το διάδρομο βγάζοντας το υπέροχο ροζ φορεματάκι της και ορμάω στα βυζάκια της τα οποία είχαν τρομερή αίσθηση και απίστευτες ρόγες πού δεν μπορείς να ξεκολλήσεις,τις περιποιήθηκα δεόντος. Μετά την σήκωσα ψηλά και την έριξα στο κρεββάτι οπού ανταλλάξαμε παθιασμένα γλωσσόφιλα και εγώ συνέχισα να εξερευνώ το κορμί της μέχρι που έφτασα στο υπέροχο μοσχομυριστό της μουνάκι το οποίο έγλειφα αρχικά αισθησιακά και μετά με δύναμη και στη συνέχεια ατελείωτο δαχτύλιασμα.

Μετά σηκωθήκαμε και έπεσε στα γόνατα να μου κάνει μία υπέροχη πίπα με πολύ σάλιο και εξαιρετική τεχνική,τότε προσπάθησα λόγω ατελείωτης καύλας από την προηγούμενη μέρα να την σπρώξω για deepthroat αλλά βιάστηκα και μου είπε περίμενε όλα θα γίνουν οπού και έγιναν στη συνέχεια και εκεί κατάλαβα ότι μιλάει καλά ελληνικά και καταλαβαίνει τα πάντα.
Πέρασμα προφυλακτικού και είσοδος στο μουνάκι της με εναλλαγές στάσεων με δικές της πρωτοβουλίες και άψογη τεχνική.
Και ήήήρθε η πολυαναμενόμενη σειρά του πρωκτικού, πολύ ωραία αίσθηση και πραγματικά τον έπαιρνε όλων μέσα όταν ζεστάθηκε χωρίς να βάλει χέρια να με κρατήσει να μην τον βάλω όλο και άλλες τέτοιες μαλακίες που συνηθίζουν κάνουν οι περισσότερες κοπέλες του χώρου.
Τελείωμα και πασάλειμμα στο προσωπάκι της.
Η κοπέλα το έχει και ισχύει αυτό που έχουν γράψει οι συναγωνιστές και GFE και PSE σε μια κοπέλα.
Αυτά τα όμορφα συνέβησαν και την προτείνω σε όσους θέλουν να πάρουν καλές υπηρεσίες,όποιος θέλει πιπίνι να κοιτάξει αλλού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 07, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
220
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, satyrus και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού