Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν είχαμε μία παλάντζα και από την μία πλευρά βάζαμε την εμφάνιση και από την άλλη της υπηρεσίες για την Όλια η παλάντζα θα έγερνε κατά πολύ προς την πλευρά των υπηρεσιών. Κοντή,ελαφρώς γεματούλα,με κοιλιά,καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων της,μικρά στήθη ,ζουμερό κώλο και κακή οδοντοστοιχεία σίγουρα δεν την λες μοντέλο ή μανεκέν. Αλλά ότι της λείπει από εμφάνιση το αντισταθμίζει κατά πολύ σε υπηρεσίες και ο πελάτης φεύγει πλήρως ικανοποιημένος.Σε μεγάλο βαθμό παίζει το ότι η κοπέλα είναι αρκετά έμπειρη και έχει δουλέψει στην Γερμανία πριν έρθει στην χώρα μας.
Το ότι έχει περάσει απο Γερμανία είναι αρκετά εμφανές κατά την είσοδο της στο δωμάτιο όπου σπεύδει να σου διευκρινήσει ότι απο Αγγλικά ξέρει λίγα αλλά γνωρίζει Γερμανικά και Ρώσικα.Τα Γερμανικά πάντως τα έχει μάθει πολύ καλά όπως και το σεξ που κατέχει σε άριστο βαθμό. Όρθιοι όπως είμασταν αμέσως περάσαμε σε φιλιά,αγκαλιές και χαιδέματα.Στα φιλιά η Όλια ήταν αρκετά δεκτική και όσο φιλιόμασταν χάιδευε το σκληρό κοντάρι μου.Της αφαίρεσα το μαύρο ολόσωμο που φορούσε φανερώνοντας την σχετικά μεγάλη κοιλιά της.Η δράση μεταφέρθηκε στο κρεββάτι.
Ξάπλωσα λοιπόν στο κρεββάτι και αφού συνεχίσαμε τα φιλιά και τις αγκαλιές η Όλια άρχισε να με γλύφει σε αυτιά,λαιμό,στήθη,κοιλιά,μπούτια καταλήγοντας χαμηλά στα αρχίδια. Έκανε περάσματα με την έμπειρη γλώσσα της κατά μήκος των όρχεων,του περινέου και της βαλάνου. Κατόπιν συνέχισε να μουλιάζει με την γλώσσα της τα αρχίδια και το έκανε άψογα. Κατόπιν καταβρόχθισε το καβλωμένο κοντάρι βαθιά μέσα στο στόμα της.Το τσιμπούκι της και η ορχεολειχία ήταν μεγάλης ηδονικότητας.Το στοματικό της συνεχίστηκε αμείωτο και κατά την στάση του 69 όπου έγλυψα την μουνάρα της η οποία και ανταποκρινόταν στα γλυψίματα μου.Σε δάχτυλο που της έβαλα το δέχθηκε ευχάριστα.
Είχε έρθει η στιγμη και του σεξ όπου η Όλια μου πέρασε προφυλακτικό, της έκανα νόημα να ανέβει απο πάνω μου.Καβάλησε και άρχισε να κοπανιέται βαθιά πάνω στον πούτσο μου.Την έφερα πιο κοντά μου και ανέλαβα εγώ δράση όπου παλινδρομούσα βαθιά χουφτώνοντας την ζουμερή κωλάρα της και φιλώντας την βαθιά.
Το πισοκωλητό το παρέκαμψα περνώντας στην στάση του ιεραποστολικού.Η Όλια με προέτρεψε από μόνη της να της σηκώσω της ποδάρες της ψηλά και να την γαμήσω σε αυτήν την στάση.Το έπραξα.Στην στάση αυτή η θέα απο τα μπούτια της και την μουνάρα της ήταν πολύ καλή.Την γύρισα και στο πλάι και συνέχισα να την γαμάω χουφτώνοντας της ζουμερή της κωλάρα.Η Όλια κατά την διάρκεια του σεξ μιλούσε στα Γερμανικά.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και ενώ η Όλια ήταν ξαπλωμένη ήρθα απο πάνω της όπου μου έγλυφε τα αρχίδια.Ο οργασμός ήρθε στο στόμα της εξαπολύοντας πίδακες σπέρματος.Δεν σταμάτησε να με ρουφά μέχρι που με στράγγιξε.
Την προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους ψάχνουν καλές υπηρεσίες και δεν τους ενδιαφέρει ιδιαίτερα η εμφάνιση. Είμαι βέβαιος ότι θα τους καλύψει μιας και το επίπεδο των υπηρεσιών της είναι αρκετά ψηλότερα απο τον μέσο όρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού