Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η περιηγηση προς αγρα μουνιου και πιπας ξεκινησε απο το Λιοσιων 73Α το μπουρδελο στουντιο. Ειδα στο ιντερνετ οτι ειχε μια καινουργια τη Μισελ που φαινονταν ωραια. Το φωτοσοπ ειχε κανει καλη δουλεια. Πολυ αγρια φατσα, ατσουμπαλο κορμι και στυλ γενικωτερα.
Πηγα σε ενα αλλο πιο κατω στη Λιοσιων που ειχε και φωτεινη επιγραφη "ανοικτο", κτυπαω, ανοιγει μια 60αρα, "ποια κοπελα ειναι εδω", ρωταω, "εγω ειμαι η κοπελα" απανταει "και δεν σου αρεσω" συμπληρωνει. "Γεια σας" ειπα και σκεφτηκα, να και μια που εχει το γνωθι σαυτον.Πηγα στο Βεργας 3 μπας και ειναι η Κιρα. Δυο πανχοντρες στο ισογειο. Μου θυμισαν το τραγουδι του Τζιμη Πανουση "εισαι χοντρη πνιγμενη μες στο λιπος". Στο πρωτο οροφο 2 κοπελε, η μια πολυ ωραια αλλα δεν εκανε ακαποτη. Δεδομενου οτι τα προκαταρτικα σε αυτα τα σπιτια σπανιζουν και κινδυνευα να μην εχω στυση, κατεληξα στο συγκεκριμενο.
Ευτυχως η Αννα ηταν εκει.
Αυτη τη φορα ηταν ντυμενη αθωα μαθητρια (εσωρουχα και ψηλες καλτσες με οριζοντιες μαυρες - πορτοκαλι ριγες) που ενω ντυνονταν ο σατυρος γειτονας μπηκε στο δωματιο της.
Της ζητησα να μη βαλει κρεμα γιατι ηθελα να γλυψω το νινι της.
Παραθετω αναλυτικη βαθμολογια εμφανισης

Προσωπο 8 - αθωα εκφραση, δεν την κανεις του επαγγελματος. Η για μαθητρια ή για νηπιαγωγο.
Λαιμος 10 - ασπρος κυκνος
Στηθος 8 - στητο, σφικτο και απαλο, φυσικο, ρωγες οχι εντονες.
Στόμα 9 - ωραια χειλη, τρυφερα επιφανειακα βελουδινα φιλακια
Κωλος 10 - κωλαρακι καλοσχηματισμενο για πισωκολλητό
Μπουτια 10 - πολυ καλιγραμμα και σφικτα, λεπτα αλλα οχι κοκκαλιαρικα, δεν σχηματιζουν αντιαισθητικη λαβιδα
Γαμπες 10 - το ιδιο
Επιδερμιδα 10 - απαλη και βελουδινη
Συνολο σωματος (χωρις προσωπο)9 μοντελέ

Ηλθε γρηγορα στο δωματιο. Μπαλαμουτιαστηκαμε ορθιοι (λιγο αμηχανη στο μπαλαμουτι), απαλα φιλακια στα χειλη και καυλωσα.
Πιπα πολυ καλυτερη απο την προηγουμενη φορα. Περιστροφικα στο πεοκεφαλο με τη γλωσσα και μετα βυθισμα. Μπορει και καλυτερα αν σφιξει με τα χειλια λιγο παραπανω (και ελαχιστο δοντι δεν πειραζει).
Στο μεταξυ την κλειριδοτοεγλυφα. Στην αρχη ειχαμε κανονιη σταση 69 μετα ομως ξαπλωσε εντελως πανω μου προφανως για να μου τον περνει πιο βαθεια στο στωμα και για να εχω καλυτερη προσβαση στο μουνακι της. Που και που αφηνα το μουνακι της και δαγκωνα απαλα τα κωλομερακια της. Καθησαμε ατελειωτη ωρα στο 69 και επειδη φοβηθηκα κτυπημα πορτας απο τσατσα της ειπα να μου βαλει την καποτα και να με καβαλησει. Εκει με εξεπληξε λεγοντας οτι μερικες φορες χυνει στο 69. Μαλλον δεν ηθελε να σταματησω.
Καναμε cow girl, ιεραποστολικο, και τελειωσα ηδονικα σφυροκοποντας το πανεμορφο κωλαρακι της.
Ολα αυτα εγιναν χωρις βιασυνη. οταν ηταν πανω μου τη ρωτησα αν της αρεσουν τα βρωμολογα. Απαντησε καταφατικα και της ειπα τα σχετικα αυξανοντας την καυλα. Παντως στο cow girl ευχαριστιεσαι να ρουφας τα τρυφερα της βυζακια και στο ιεραποστολικο να βλεπεις τις ατελειωτες τρυφερες γαμπες της στο ταβανι. Η αισθηση του νινιου της καλη, το νιωθεις. Δεν ειναι η σπηλια του Αλι Μπαμπα.
Επλιζω να σας διαφωτισα, εγω παντως θα ξαναπαω για να τη χυσω στο 69 αφου πρωτα διασφαλιστω οτι δεν θα ξενερωσω με "τακ-τακ" στη πορτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.403
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nikos708, peinasmenos_lukos2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού