Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 56 10
Μασατζίδικα 51990
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ημερ/νια ειναι ενδεικτικη δε θυμαμαι ακριβως λογω ηλικιας. Ειδα τις φωτο στο μπανερ απ τις κοπελες του εν λογω καταστηματος και ειπα να περασω να δω ζωντανα αν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα. Παρελασαν 6-7 κοπελες ηλικιας απο 20-40, πολυ ενδιαφερουσες ολες αν και δε θυμαμαι τα ονοματα τους. Πιο πολυ μου εκατσε μια πιτσιρικα, η Μυρτω και περασα μαζι της. Εκανα ενα ντουζ στη ντουζιερα του δωματιου και πανω που τελειωνα ανοιξε η πορτα και μπηκε το πιπινι. Φορουσε ενα πολυ καυτο σορτσακι και γοβες που αναδεικνυαν τα ωραια και γυμνασμενα ποδια της κι ενα μπλουζακι εφαρμοστο απ το οποιο ξεχυλιζαν οι τεραστιες σφιχτες βυζαρες της. Ομολογω πως το μικρο ειναι τουμπανο απ την κορφη ως τα νυχια. Εχει πολυ ωραιο προσωπο και φυσικα μακρια μαλλια σεξυ. Αν και ειχα γινει πυραυλος ηδη απ την εισοδο της, ειπα να κρατηθω για να γινει ενα μασαζακι πρωτα. Δε θα λεγα οτι ειναι επαγγελματιας μασερ αλλα το παλευει καλα... Ενιωθα και δυναμη και σωστες πιεσεις και μπορω να πω οτι ξεπιαστηκα αρκετα γιατι ημουν πιασμενος. Ηταν πολυ επικοινωνιακη και πολυ γλυκια. Στα υπολοιπα περαν του μασαζ λογω που ημουν φτιαγμενος και με χαλαρωσε και το μασαζ το τελος ηρθε με συνοπτικες διαδικασιες απο ενα πολυ καλο στοματικο. Γενικα μου ειπε οτι δεν προχωραει στα περαιτερω ωστοσο μου αφησε ανοιχτο το ενδεχομενο την επομενη φορα να προχωρησει. Σιγουρα θα γινει και επομενη συνεδρια με τη μικρα γιατι ειναι απ τις περιπτωσεις που το "εχει"
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μυρτώ
Groveristas
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, jimy.m., ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού