Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη απόγευμα στον αμαρτωλό πεζόδρομο της διδύμου, ώρα που άλλαζε η βάρδια και μάλλον γι αυτό σβηστά τα πιο πολλά φωτάκια. Πέρασμα από το 20 όπου σαλοναρισε ρωσιδακι κοντουλικο και αφράτο, not bad σκέφτηκα αλλά ας κάνω και μια βόλτα μέχρι απέναντι.
Μπαίνω, από το κουζινάκι ακούγονταν ρωσικές ομιλίες και γέλια. Η τσατσα που βγήκε να με υποδεχτεί δεν ήταν καθόλου άσχημο κομμάτι, παρότι ήταν ντυμένη σαν θείτσα, στο τσακ ήμουν να της προτείνω να μπουκάρει κι αυτή μέσα.
Τεσπα πέρασα με την κοπέλα που ήταν διαθέσιμη εκείνη την ώρα, η άλλη της βάρδιας είχε δωμάτιο.
Μπήκα στο δωμάτιο ευθεία, αυτό που δεν κλείνει καλά και η περί ου ο λόγος Όλγα ήρθε μετά από 3-4 λεπτά. Πρόκειται για μιλφ εκ Ρωσίας, γύρω στο 1.60 χωρίς τα πορνοπάπουτσα, μελαχρινό με αφράτο κωλο, λίγη κοιλίτσα και δυάρια βυζια ελαφρώς ασύμμετρα.
Ελληνικά δεν παίζουν, ούτε και αγγλικά, οπότε συννενοηθηκαμε τσατρα πατρα με παντομίμα και τα λίγα ρώσικα που ξέρω.
Έπαιξε πίπα στα όρθια πολύ καλή, χωρίς καθόλου χέρι και δόντι, μουλιασε και τις μπάλες με μανία.
Ωραία παχιά μουνοχειλα, δέχτηκε δάχτυλο χωριά να δυσανασχετεί.
Την σταμάτησα για να μην έχουμε ατυχήματα και την έστησα στα 4 στην άκρη του κρεβατιού για να την πάρω όρθιος.
Πριν το δεύτερο γύρο μου τον έπαιξε για λίγο α λα ισπανικά, καλή φάση αλλά όχι και το δυνατό της σημείο.
Έπεσαν και μερικά ρομαντικά γλωσσοφιλα, μαλακια το ξέρω αλλά τι να κάνεις...
Ιεραποστολικο πρώτα παραδοσιακά και μετά με τα πόδια της ενωμένα ψηλά, όπου η αίσθηση ήταν αρκετά καλύτερη.
Για το τέλος αφαίρεσα το ελαστικό και πιτσιλισα τα βυζια της, την σκουπισα, χαιρετηθηκαμε και έφυγε.
Μια δεκτική και αρκετά χαμηλών τόνων ιερόδουλη, μπορεί να βελτιωθεί αν μάθει λίγο να συνεννοειται.
Αν ψάχνετε μοντελε πιπίνια δεν προτείνεται, αν σας συγκινούν οι μιλφαρες της μεγάλης ρωσικής σχολής πιστεύω θα μείνετε ευχαριστημένοι.
Αυτά για την Όλγα, καλές τσαρκες τύποι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Beast of Burden
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
834
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, perseas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού