Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67879
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα κύριοι και όπως υποσχέθηκα γράφω λοιπόν την κριτική μου μετά από την συνάντηση που είχα....

Ας μείνω στο εξής...Αυτή την στιγμή είμαι στην δουλειά οπότε και το χτεσινό μου ρεπώ πήγε χαμένο επειδή όλες οι κορασίδες που δοκίμασα να καλέσω το βραδάκι με έγραψαν εκεί που δεν πιάνει μελάνι...

Στα του αγώνα λοιπόν....
Μετά από ψιλοαρκετό καιρό και λόγω φτιαγμένων καταστάσεων και καβάτζες ήθελα και και εγώ να ξαναμπώ στο στίβο με τα κορίτσια που έρχονται όπου εσύ (σχεδόν όπου) τα καλέσεις.

Συνεννόηση με την κοπέλα σχετικά πολύ γρήγορη. Κλείσαμε ραντεβού το απόγευμα μετά από 40 λεπτά από το τηλέφωνο και ήτανε εκεί στην ώρα της .

Μπαίνοντας μέσα η κοπέλα έδειξε μία πολύ καλή συμπεριφορά... χαμογελαστή, όμορφη κουκλίτσα και γενικά σούπερ...Εντάξει η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι κανένας χάλιας αλλά και αυτό είναι θέμα χημείας πιστεύω. Πολλά φιλιά και χαμουρέματα καθώς περιμέναμε το τσάι της (Μεγάλο χαμόγελο) και εκκείνη μετά από ένα σύντομο ντους να βγαίνει έξω με όμορφο στριγκάκι και το καυλωτικό της τατού στην κοιλίτσα (είχε βγάλει το σουτιέν και ξαναβάλει το στρινκ) και να με πιπώνει καλά και βαθειά...εγώ όρθιος και εκκείνη πάνω στο κρεββάτι στα 4. Φτάνει λοιπόν το τσαγάκι της και εκκείνη συνεχίζει...αφήνει το τσάι δίπλα και ξεκινάει μία καλή βαθειά πίπα... αφού τουρμπίζω την γυρνάω και ξεκινάω να την γλείφω...πολύ καθαρό και απαλό νυνάκι...(lazer παντού μου είπε αργότερα σε μία άσχετη κουβέντα)αφού την έγλειψα πολύ ώρα, γυρνάω πλευρά έρχεται από πάνω μου φόρεμα σκουφιού και δώσε πόνο!

καλή στον αγώνα και εξαιρετικό σπάσιμο μέσης. ρεαλιστικές καυγούλες και όλα μια χαρά...φτάσαμε σε ένα δυνατό τέλος πρώτου γύρου..με εκκείνη να τρέμει

Ξαναμπαίνει για ντουζάκι (προσέχει πολύ την καθαριότητα της και το δέρμα της μοσχοβολούσε χωρίς όμως να βρωμάει)

Λίγη κουβέντα λίγο τσάι και καφές από την πλευρά μου και τα πράγματα ξαναάναψαν...>χαμούρεμα σαν να ήταν η γκόμενα μου ( η κάποια που γνώρισα τώρα και θέλει να τον φάει)Την έγλειψα για πολύ , μα πολύ ώρα σε σημείο που από ότι είπε και φάνηκε είχε οργασμο...ενώ έτρεμε από καύλα...

Πέρασμα σκουφιού σε εμένα και δώσε πόνο με εμένα να κοιτάω την κωλάρα της που είναι υπέροχη και πεντακάθαρη. Ναι! μπήκα στον πειρασμό και την δαχτύλιασα αρκετά πράγμα που δέχτηκε (γενικά το δέχτηκε το δαχτύλιασμα πίσω μπρος) και της έκανα λίγη γλυφοκωλάδα (με ρώτησε για κουλούρι αλλά δεν πήρα) πριν την γυρίσω σε ιεραποστολικό. συνέχεια έτσι και μετά ήρθε από πάνω όπου ήρθε και το τέλος...

Χαλάρωμα πάλι ντους και μετά από πολλά φιλιά και αγκαλιές ξαναμπήκε για ντους ντύθηκε αργά και φύγαμε μαζί.

Συμπέρασμα....

Μάλλον GFE και όχι τόσο για πουσάρισμα. Οι φωτό της είναι αληθινές αλλά οι επαγγελματικές και όχι οι ερασιτεχνικές είναι κάπως φιλτραρισμένες. Η ηλικία της είναι κοντά αν όχι σε αυτό που λέει. Πολύ Ωραίο σώμα αν και προτιμώ τις ψηλότερες κοπέλες, όμορφο προσωπάκι.

Στα σούπερ υπέρ της...Δεν κοίταξε ρολόι και ήταν πολύ γλυκεία και άνετη στον χώρο. Σε φιλάει σαν γκόμενα σου και γενικά σε κάνει να περνάς καλά παρόλο που δεν ξέρει καλά αγγλικά. Δεν μιλάει πολύ αλλά λέει κάποια αχρείαστα πραγματάκια δλδ προσωπικές πληροφορίες που δεν με ενδιαφέρουν και δεν θέλω να εκθέσω (οικογενειακά κλπ) Ωραίο σώμα όπως είπα , πεντακάθαρη και στήνεται υπέροχα .

Στα μείον.. Περίμενα λίγο περισσότερες πρωτοβουλίες και με χάλασε που καμμία φορά δεν τα πήρε στο στόμα ή δεν με πίπωσε όσο θα ήθελα ( κανονικά έπρεπε να με πληρώσει με τέτοιο γλυφομούνι για σεμινάριο που της έκανα ) Θα περίμενα εκεί λίγο πιο πουσαρισμένα πράγματα άλλα ίσως ήταν λόγω του 1ου ραντεβού..

Λοιπόν έκλαψα τα λεφτά μου...χμμ όχι το χάρηκα αρκετά έως πολύ και πιστέψτε με είμαι χορτάτος στο σεξ από κορασίδες στην ζωή μου που μάλιστα ούτε πληρώνω ούτε χορηγώ
θα το ξανάκανα μαζί της? ίσως αν έβαζε λίγο πιο τσαχπινιά στα κόλπα της...λίγο πιο μακροσκελή πίπα και να ξέρει και εκεί να φτάνει τον άντρα στο όριο του.

καλό λοιπόν το άουτ-σάιντερ...καλό αλλά όχι άριστο ούτε πάρα πολύ καλό... αλλά πάνω από τον μέσο όρο..Αν είστε χαλαροί τύποι και ευγενικοί πάτε άφοβα θα σας το ανταποδώσει με όμορφο χαμόγελο και συμπεριφορά της κοπέλας σας.. (αν δεν είναι σκύλα η κοπέλα μας) Αν θέλετε πολύωρε πίπες και να τα παίρνει στο στόμα σαν hoover μάλλον όχι εκτός αν ήταν άσχημη στιγμή της... Ελληνικά δεν ξέρει οπότε τα αγγλικά απαραίτητα. Φεύγει σε 2 βδομάδες μου είπε για 15 μέρες ..
Αυτά αγωνιστές μου

ίσως την ξανατιμήσω... στα 80 θα πήγαινα ξανά τώρα επι τόπου και θα άφηνα την δουλειά στην μέση..Στα 100 περιμένω λίγο παραπάνω συμβολή στο κρεββάτι και όχι μόνο στην διάθεση


αυτά από εμένα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Stratocaster
Μέγας
Εγγραφή:
21 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
1.674
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, satyrus, Zo83 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού