Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294125
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
α) Ημερομηνία επίσκεψης 11/3/2017,
β) Δεύτερη βάρδια, απογευματινή
γ) 50€,
δ) Ντανιέλα,
ε) Ψηλή καστανή , μελαμψή με πολύ ωραίες γεμάτες καμπύλες


Το Σάββατο είχα φάει αρκετή πίεση. Το βράδυ θα έβγαινα με πρώην να γαμήσω, αλλά δεν μπορούσα να περιμένω. Πήρα έναν καλό μου φίλο και πήγαμε στο βουνό, όπου μπήκαμε και στο εν λόγω μαγαζί που για μένα είναι εγγύηση(κάτι που αποδείχτηκε ξανά). Την κριτική την γράφω σήμερα γιατι την επόμενη μέρα βγήκα πρώτο ραντεβού και γνώρισα μια μαλάκω απο το τίντερ που στην αρχή έδειχνε ότι γούσταρε πολύ και όταν ξαναβγήκαμε την Τρίτη μου έριξε ένα έμμεσο άκυρο(Γμτ!!Γιατί να είναι τόσο δύσκολο να βρείς μια γυναίκα που να σου αρέσει και να της αρέσεις κι εσύ;;;ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός), επομένως όπως καταλαβαίνετε.....ήμουν και είμαι ψιλοσκατά. Τλσπ.
Όταν αντίκρυσα την μουνάρα δεν το σκέφτηκα και πάρα πολύ να μπώ. Η κοπέλα είναι ένα αστέρι. Ρουμάνα λίγο μελαμψη, ψηλή με πολύ όμορφα μεγάλα μαστάρια, έναν καταπληκτικό ζουμερό κώλο, κάτι ποδάρες και κάτι χειλάρες όνειρο. Δίνω το πορτοκαλί εισιτήριο και μπαίνω μέσα όπου μετά απο λίγο μπαίνει ο καστανός άγγελος.
Η κοριτσάρα κάθισε στο πλάι μου και κάθετα ώστε να μπορώ να πιάνω άνετα τις υπέροχες βυζάρες της. Αφού μου τον έκανε πέτρα, μου φόρεσε την καπότα και μου άρχισε μια πάρα πολύ καλή πίπα. Ένα πεντάλεπτο θα ασχολήθηκε με τον πούτσο μου. Μετά άρχισα να την φιλάω στο σώμα της , κι έτσι όπως ήταν στα 4, της έβαλα ένα ωραίο δάκτυλο που έδειχνε να γουστάρει(έδειχνε , δεν μπορώ να είμαι σίγουρος αν όντως γούσταρε). Έβαλα όλη τη μαεστρία μου στο δάχτυλο, ώστε να εξερευνήσει τις κατάλληλες περιοχές... καθώς ταυτόχρονα φίλαγα το αγγελικό κορμί της. καθίσαμε έτσι για κάποια καλό χρονικό διάστημα κι εκεί σκέφτηκα πόσο πολύ ήθελα να τη γλύψω, αλλα δεν το έκανα γιατι ηταν η πρώτη φορά που πέρναγα στο δωμάτιο μαζί της(την επόμενη θα μου είναι πολύ δύσκολο ν αντισταθώ ). Έτσι όπως τη γύρισα να τη βάλω κάτω για ιεραποστολικό ξεκινάμε γλωσσόφιλα...Εκεί βγήκε πολύ πάθος....ξεκίνησα το γαμήσι, όπου κόντευα να χύσω. Μετά τη γύρισα στα 4 όπου συνεχίστηκε το παθιασμένο sex μέχρι που άδειασα όλο το πύρ......
Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι έφυγε κατευθείαν στα 10 δευτερόλεπτα....Συνήθως μετά απο τέτοια γαμήσια οι κοπέλες φεύγουν με λίγο socialazing(όχι ότι με πείραξε, γιατι η κοπέλα ηταν άψογη, απλά το αναφέρω ότι μου έκανε εντύπωση)
Συμπέρσμα...Η κοπέλα είναι Θ Ε Α , άψογη επαγγελματίας και κάνει αυτό το girlfriend sex που γουστάρω πολύ. Πλέον είναι στανταράκι και θα την ψάχνω όταν θα θέλω κάτι καλό, για να περάσω σίγουρα καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.024
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού