Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οτι θα προσαρμοζα το ποτε θα γαμησω σε συναρτηση με το ποτε εχει survivor ουτε εγω δεν το περιμενα απο τον εαυτο μουMoney MouthΚατεβηκα λοιπον απογευμα για να γυρισω να απολαυσω την μαλακια που κολλησαμε ομαδικα, μαζι με τα αλλα ρεμαλια απο δω μεσα και να δω τον Αρχηγο να κατατροπωνει ειτε τη γρια ειτε την κατσαριδα,ιδανικα και τις δυο αν γινοτανMoney Mouthτελικα θα εδειχνε την αποχωρηση την επομενηΘυμός
Στο Κολωνου 32 στο υπογειο που κατεβηκα μπηκαν μετα απο λιγο κατι γυφτακια γυρω στα 13-15 και ενα μαζι τους που δεν πρεπει να ηταν πανω απο 10!κρυφτηκε στην κουρτινα και περιμενεMoney MouthΗ τσατσα το καταλαβε,το ξετρυπωσε εν εξαλλω και το πεταξε εξω.Με συνοπτικες διαδικασιες πεταξε και τα αλλα εξω.τι και αν ενα απο αυτα απολογουταν..
-συγνωμη κυρια..
-εξω,δεν ειναι το μαγαζι αυτο για σενα.θα φωναξω την αστυνομια..
Την πουλεψαν τα γυφτακια,μαζι και γω.Στο Ι.19 μολις ενημερωσα την τσατσα οτι θα συνεχισω τη βολτα μου δεν της αρεσε..
-καλα,δεν μπορειτε να γαμησετε αν δεν δειτε ολα τα μπουρδελα;δεν το λεω για σενα,γενικα μιλαω,ερχονται ,κανουν βολτα 2 ωρες και μετα δε θυμουνται και ξαναρχονται.να,τωρα εδιωξα εναν πακι,περασε 3 φορες σημερα,εκρυβε το προσωπο του μην τον αναγνωρισω.του λεω φυγε..
-τι καλα να τον εδιωχνες με την πρωτη αποκριθηκαΘυμός.σιγα που, βεβαιαΘυμός
Στο Ιασωνος 31,το δεξια ειχα σταμπαρει τις τελευταιες μερες την Τζεσικα.Ψηλη με πιασιματα,ανοιχτη περιφερεια για να κρατιεσαι,σε καμια περιπτωση χοντρη,μαυρο μαλλι,λευκη επιδερμιδα,καλο προσωπο και βυζι.Σαλοναριζε με μια ανορεκτικη,καμια ελπιδα για την δευτερη,τουλαχιστον απο εμενα..
Εκανα μια περατζαδα ακομη και γυρισα..
-θα περασεις με ρωτησε η τσατσα;
-να την ξαναδω λιγο
-βγες λιγο Τζεσικα
βγηκε,με ρωτησε τι κανω και εβγαλα το δεκαρικο με σιγουρια πια το τι θα γαμησω,μην μου στειλει την σανιδα απο παρεξηγησηMoney Mouth
Ζητησα λιγα λεπτα και μπηκα στο δωματιο.μικρο ,ενα κοκκινο φωτακι μονο,μια κρεμαστρα.κρεβατι ημιδιπλο,στα συν ενας καθρεπτης στο κεφαλι του κρεβατιου.για να κατουρησω και να πλυθω στον νιπτηρα χρειαστηκε να ανεβω ενα βαθρο,λες και μου απενεμαν μεταλλιοMoney Mouthη πορτα δεν καλοκλεινει,θελει να την σπρωξεις με δυναμη.
Ηρθε μετα απο 5 η Τζεσικα..
-τι κανεις;
-καλα,εσυ;
-καλα,απο που εισαι Τζεσικα;
-απο την ΙταλιαMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Μαλιστα,επεσα εξω,νομιζα Ρωσιδα,τελικα απο Αλβανια.Ξερω γω,εγινε κανας ευρωπαικος Καλλικρατης και ενοποιηθηκαν τα Τιρανα με την ΡωμηΧμμμ;
Καθισα με τα γονατα στο κρεβατι,αυτη το ιδιο αφου εβγαλε την πρασινη στριγκαρα και το σουτιεν.αρχισε να μου παιζει ηρεμα την ψωλη και να μου φιλαει το στηθος.δεν ηταν βιαστικη,εγω χουφτωνα τα βυζια της και το μουνι της και με προετρεπε να χουφτωνω περισσοτερο.η πουτσα δεν αργησε να καγκελοποιηθει.τοτε περασε καποτα και εγω ξαπλωσα στο κρεβατι
Αρχισε να τσιμπουκωνει σε γρηγορο ρυθμο:angry
-πιο αργα Τζεσικα..
-πως,ετσι; και χαμηλωσε στροφες.αρχισε ενα πολυ καλο τσιμπουκι που σχεδον βρηκε αφαλοΝαι!της επιασα τα μαλλια και της πιεζα το κεφαλιΓερο-μύστηςκαιρο ειχα στο Μεταξι να βρω παραλιγο λαρρυγιΝαι!Ναι!πολυ καλο τσιμπουκι,ικανο να σε τελειωσει.της ειπα να στηθει για να προλαβω να γαμησω.την ξαπλωσα κατω.αρχισε να τριβει και να σαλιωνει την μουναρα της.πλησιασα το καυλι μου και το εβαλα με μιας ολο μεσα.ειχα καυλωσει ασχημα.αρχισα να γαμαω και αυτη επαιζε με το στηθος μου
-'ελα καυλιαρι μου,ετσι,ετσι'..
-Γυρνα λιγο και στα 4..
στηθηκε πολυ καλα.τον οδηγησε και παλι στο μουνι της.την επιασα απο τα καπουλια και τη γαμουσα με δυναμη.επαιρνα ματι απο τον καθρεφτη το κεφαλι της που ηταν χωμενο στα σεντονια.δυστυχως ο χαμηλος φωτισμος εμποδιζε να εχω πληρη εικονα της κωλοτρυπιδας της,οσο και να της ανοιγα τα κωλομεριαMoney Mouth
καταλαβα οτι θα χυσω,την γραπωσα γερα ..
-'χυνωωω'αρχισα να σκουζω,την πιστονιαζα παρατεταμενα καθως εχυνα,να στραγγιξω καλα.δεν κουνιοταν,επαιρνε τα χυσια στο μουνι αδιαμαρτυρητα.μολις σιγουρευτηκα οτι βγηκε και η τελευταια σταγονα τραβηξα την πουτσα.μολις με ειχε επιτυχως ξεφορτωσει..
-απο τη δουλεια ηρθες με ρωτησε;
-εσυ απο τι ωρα εισαι ρωτησα;
-απο τις εξι,και θα παω..
-βγαινει το μεροκαματο;
-βγαινει..τι να κανω,να βγω εξω να ζητιανευω για 500 ευρω;
Μαλιστα..
Χαιρετηθηκαμε,ντυθηκα,πλυθηκα και βγηκα.καθως εβγαινα αλλος ενα nigga ετρωγε πορτα..
Σε οτι με αφορα,εμφανισιακα ειναι ο σωματοτυπος που με καυλωνει,πιασιματα,ψηλη.οκ,φατσα οχι μοντελο αλλα πρεπει κιολας να ειναι μοντελο;ωραια ειναι.για μενα κανει για τσοντες.εκανε πολυ καλο τσιμπουκι,στηθηκε καλα,δεν βιαστηκε.αδειασε επιτυχως τα αρχιδια μουΚαπέλο
Βιαστηκα,ηταν ηδη 20.00 και,σε λιγο αρχιζε το survivorMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού