Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ηθελα να εχω την πρωτη μου εμπειρια με τρανς εδω και καιρο και επιτελους το πηρα αποφαση αλλα απ'οτι φανηκε απο το αποτελεσμα εκανα λαθος.
Περιγραφη της υπαρχει αλλα να πω και εγω,κωλαρα και βυζαρες φτιαγμενες πετρα,χειλη αρκετα φουσκωμενα,εδειχνε πολυ θηλυκη.
Στα του αγωνα,καποια φιλακια στα χειλη χωρις γλωσσα,ασχοληθηκα αρκετα με τις βυζαρες της και τον κωλο της.
Στη πιπα με περασε προφυλακτικο,δεν την ρωτησα αμα κανει χωρις,ηταν αρκετη καλη,αλλα δεν μ'εκανε πολυ σκληρο γιατι ειχα αρχισει να ξενερωνω και γι'αυτο δεν καταφερα να την γαμησω γιατι ειχαμε πτωση.
Της ζητησα να με ξαναγλειψει και να χυσω στα βυζια της,αλλα δεν καταλαβε ή εκανε οτι δεν καταλαβε και με τελειωσε με το χερι της στα βυζια της,αλλα μολις την πηραν τα πρωτα,ακομα δεν ειχα τελειωνω να χυνω αφησε το χερι της και πηρε τα μωρομαντηλα να σκουπιστει.
Ηταν η πρωτη και τελευταια συναντηση με τρανς γιατι δεν με καβλωσε καθολου η ολη φαση και το καταλαβα δινοντας 100€ για 2 λεπτα πιπα με καποτα και χειρομαλαξη.
Επαθα και εμαθα.
Η Raica να πω ηταν αρκετη ευγενικη και προσχαρη αλλα μ'εδειξε μια ελαφρα διαθεση ξεπετας.
Και ακομα να τονισω 2 αρνητικα σημεια της συναντησης,οτι με ζητησε τα λεφτα με αρκετα αγενη,αποτομο τροπο απλωνοντας το χερι οπως τα γυφτακια στα φαναρια και δεν υπηρχε πετσετα,παρα μονο λιγο ρολο κουζινας.
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 13, 2017
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, TRAMAZING, FILOXENOUMENOS και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού