Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228203
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα καιρό να πάρω την Άντζελα γιατί πίστευα ότι δεν ταιριάζαμε και το σεξ μαζί της μου φάνηκε τυπικό. Έρχεται όμως η στιγμή που μετά από πολύ ψάξιμο και αρκετές φόλεςΓερο-μύστης επιστρέφεις στα βασικά κριτήρια της αναζήτησης του πληρωμένου έρωτα => σεξ/τιμή => προσφορά-ζήτηση => VFM πως το λένε. Οι επιλογές δεν ήταν πολλές η Άντζελα σε αυτή την τιμή τα σπάει για PSE είχα και καιρό να πάρω λόκο οπότε έκλεισα το ραντεβού για βραδάκι στο Bill.

Με το που μπήκε η κοπέλα ένοιωσα ότι θα τα πάμε καλά κορμάρα όπως πάντα ευδιάθετη και χαλαρή.
Έρχεται μετά το ντουζάκι, εγώ καθισμένος στην πολυθρόνα και ξεκινάει το παιχνίδι με μια σούπερ γονατιστή πίπα με μένα να χαζεύω όλο το θέαμα. Ήταν όπως την ήθελα βαθιά και υγρή η Άντζελα δε σταμάτησε να τον παίρνει στο στόμα της μέχρι που σηκώθηκα και τον έβαλα ανάμεσα στα βυζιά της και άρχισε την βυζομαλακία. Είχε καλό ρυθμό και επειδή ήταν ψιλή ήρθε ακριβώς στο ύψος που έπρεπε που να σκύβεις τώρα όλα στην πένα.
Μετά από τόση περιποίηση ήρθε η ώρα του σεξ ξεκινώντας με cowgirl και στη συνέχεια ιεραποστολικό. Θέλοντας να ανεβάσω στροφές την γυρίζω στα 4 και εγώ όρθιος έξω από το κρεβάτι να βαράω με θέα το κωλαράκι της. Μετά από αρκετό σφυροκόπημα ήρθε η ώρα του κώλου, γυρνάει ιεραποστολικά με τα πόδια ως τα αυτιά και τον χώνω σιγά σιγά στο κωλαράκι της. Ακολούθησε έντονο σεξ με πολύ ιδρώτα σε κρεβάτι και πολυθρόνα όπου πραγματικά έδωσα και την τελευταία πιθαμή της δύναμης μου για να την καρφώσω. Προς το τέλος της ώρας κι όταν άρχισα να τελειώνουν οι δυνάμεις τον πετάω μπροστά της και αρχίζω να το παίζω με αυτήν από κάτω καθισμένη στην πολυθρόνα με τα πόδια της ανοιχτά. Το τελείωμα άργησε αλλά ήταν πολύ δυνατό μέσα στο στόμα της. Πήγε στο μπάνιο να τα φτύσει μετά πιάσαμε κουβεντούλα κι έφυγε.
Ήταν πολύ δυνατή συνάντηση όταν γύρισα στο πάρκινγκ με δυσκολία οδήγησα την μηχανή ως το σπίτι. Σίγουρα άξιζε το ραντεβού μαζί της και στο μέλλον θα υπάρχει επανάληψη Ναι!

Υ.Γ. Θα ήθελα εδώ να συγχαρώ Προσκύνημα και τον καλώ να βροντοφωνάξει "ΠΑΡΩΝ" τον άξιο συναγωνιστή που πιθανώς ήταν στον ημιώροφο όπου οι κραυγές τις φωνακλού κορασίδας του ακούγονταν σε όλους τους ορόφους ακόμα κι όταν έβγαινες στο μπαλκόνι!!! Πραγματικά το Μπιλ δεν παίζεται στα ηχητικά εφέ Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kimi13, fouxter, chamy και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού