Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 295651
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα σταμπάρει την καυλίτσα από καιρό και επιτέλους κατάφερα να την συνατήσω (έχουμε και μια πορνολίστα να τηρήσουμε!). Συννενόηση πολύ εύκολη. Κανονίστηκε ραντεβού για Τετάρτη πρωί στον Πρίαμο! Η καύλα μου είχε χτυπήσει κόκκινο! Η φωτογραφίες της με είχαν τουμπανιάσει αλλά αυτό που αντίκρυσαν τα μάτια μου όταν ήρθε δεν περιγράφεται. Ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια καυλίτσα με πολύ γλυκό προσωπάκι, ωραία βαμμένη, αθώο βλέμμα με μια υποψία διαβολιάς και ένα υπέροχο γλυκό χαμόγελο! Αλλά ας μη γελιόμαστε το καυλάκι έχει μια απίστευτη κωλάρα! Ήρθε πολύ απλά ντυμένη (δεν έιχα ζητήσει κάτι ιδαίτερο) με κολάν, μπλουζάκι και μπότες. Και αυτό ήταν ακόμα πιο καυλωτικό. Η Ιόλη είναι η καυλίτσα με την κωλάρα που βλέπεις στο δρόμο και θες να της κάνεις το κωλαράκι καινούργιο και να τη χύσεις από πάνω μέχρι κάτω. Μια φαντασίωση μόλις εκπληρώθηκε! Στα του αγώνα: ντουζάκι και βουρ στο κρεβάτι. Εκεί μου έβγαλε μια πολύ GFE κατάσταση. Αγκαλίες φιλιά ενώ μου έπαιζε με το τουμπανιασμένο εργαλέιο και εγώ δεν μπορούσα να σταματήσω να της ΄βαζω δάχτυλο και να παίζω με το μουνάκι της. Η νεαρά καύλωσε και το μουνάκι της πλημμύρισε.
Εκεί λοιπόν σταμάτησε και τον έβαλε όλο στο στόμα της κοιτάζοντας με της ματάρες της... Η καύλα χτύπησε κόκκινο, το κατάλαβε και μου τον έγλυφε από πάνω μέχρι κάτω. Την άφησα λίγο ακόμα γιατί τό χει πολύ με την πίπα αλλά ήθελα να δοκιμάσω σαν τρελός τη μουνάρα της. Την έστησα ιεραποστολικά και μόλις μπαίνω διαπιστώνω ότι το καυλάκι γουστάρει. Η μουνάρα της καυτή και υγρή αλλά πολύ στενή. Ξεκίνησα να τη γαμάω σιγά σιγά και ανεβάζαμε μαζί στροφές όσο καυλώναμε και οι δύο. Η συμμετοχή της πολύ πραγματική. Και η καύλα φαινόταν στο προσωπό της. Εκεί άρχισε το σφυροκόπημα αλλά πριν καταθέσω ήθελα να γαμήσω και λίγο με θέα την υπέροχη κωλάρα της νεαράς. Την έστησα στα 4 και τέλειωσα εκει. Ντουζάκι ξανα και φιλάκια αγκαλίτσες και χαιδέματα στο κρεβάτι. Σε ελάχιστο χρόνο μου είχε γίνει κάγκελο ξανα. Αυτή τη φορά τη γύρισα μπρούμυτα για να μπορώ να χουφτώνω την κωλάρα της και να την αισθάνομαι καλύτερα. Το μουνί της είχε γίνει μούσκεμα και άρχισα να παίζω με την κλειτορίδα της όσο ήμουν μέσα της. Εκει τα είδα όλα. Το μουνάκι της έκανε κεφαλοκλείδωμα στον πούτσο μου! Την έστησα ξανά στα 4 μπροστά στον καθρέφτη και γαμαθήκαμε έτσι μέχρι το τέλος. ένιωσα πραγματικά σαν να ήμουν με την κοπέλα μου γιατί η κοπέλα ήταν πολύ άνετη με το χρόνο. Κάτσαμε στο κρεβάτι μετά το σεξ και κουβεντιάσαμε (φαίνεται ότι έχει τελειώσει μια καλή σχολή και γενικά μπορείς να μιλήσεις μαζί της και να ανταλλάξετε επιχειρήματα). Χαλαρό ντουζάκι και υπόσχεση για ανανέωση του ραντεβού μας.
Αυτά από μένα μύστες του αγοραίου έρωτα. Καλά γαμήσια σε όλους Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, anon., iuakoya και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2017
ωραια κριτικήΓλώσσα
S
stelios-
18 Μαρτίου, 2017
Ρε φιλαρακι τηλεφωνο ή κανα site παίζει για το που μπορω να βρω την κοπέλα ?
20 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στέλνεις email και στο στέλνει αυτή. Το email το έχει.πανω στη φωτογραφία της
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3