Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108030
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Tην Ελενα την ειχα σταμπαρει απο το καλοκαιρι, αλλα οπως ολα εξελισονται αργα σε αυτη την χωρα ετσι αργησε και η καταθεση μου. Απο εμφανιση αν και με καλυψαν οι κυριοι παρακατω ειναι απλα θεομουνο. Η τσατσα πολυ ευγενικη σχεδον με πηρε απο το χερι για να με παει στο δωματιο, ενιωσα σαν πορνονηπιο που του πηγαινουνν την φετα με την μερεντα.
Περιμενα το μωρο και σκεφτομουν οτι ειχα να γαμησω σε αυτο το δωματιο καμια διετια απο τοτε που δουλευε η Εφαρα, μεγαλο δωματιο, ανετο με καθρεφτες γυρω γυρω για το απαραιτητο ματι και σωστο κρεββατι οπως πρεπει να ειναι σε αυτους τους χωρους.
Μετα απο λιγο ηρθε το μωρο και αφου εκανε κατι γατουλινιες επεσε πανω μου σαν καβλωμενη λεοπαρδαλη, πορνοτριφτηκε για αρκετη ωρα αισθησιακα και επιανα τις βυζαρες της που δεν καταλαβα αν ειναι φυσικες η σιλικονε Χμμμ;
Περασε καποτα λιγο με το χερι και λιγο με το στομα και αφου μου σηκωθηκε για τα καλα πηρε τα χερια της και το εκανε ετσι αργα και αισθησιακα, ταυτοχρονα επαιρνα ματι το σκηνικο στον καθρεφτη, την ξανθια γκαβλα να μου το ρουφαει, εκανε και κατι πορνοφωνουλες καθως κατασπαραζε το ανημπορο να αντιδρασει θηραμα της.
Ακολουθησαν δυο στασεις, στο πλαι και ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ οπου δεν κομοδινισε και εκανε τουλαχιστον πως ηδονιζεται. Εν τελει τα πεταξα αρρωστα και σηκωθηκε γρηγορα να φυγει. Την ρωτησα για το αν εχει στανταρ χρονο που καθεται στα προγραμμα και η απαντηση της ηταν οτι στο προγραμμα με ντουζακι ειναι 20 λεπτα.
Ειναι μια οκ περιπτωση και θα ξαναπαω αλλα απο την αλλη ειναι απο τις περιπτωσεις που στην Αθηνα τις βρισκεις στα 20 ευρω. Βεβαια αν αναλογιστει κανεις οτι εκει θα πρεπει να γυρνας στην Φυλης παρεα με καθε ειδους εγκληματικο στοιχειο απο ολα τα μηκη και τα πλατη του πλανητη κανει το 30ευρω που χρεωνει αυτη να φαινεται οκ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, travestolagnos, Geokoro και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2017
Συμφωνώ μαζί σου για την Αθήνα. Νομίζω ότι τα βυζιά της είναι φυσικά 2αρια, προσωπικά αυτό κατάλαβα από την συνεύρεση.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1