Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι καβλες για κατι Μεταξουργειοτικο βαρεσαν κοκκινο.
Πηρα το αμαξι,το αφησα κοντα στον Μπλε Παπαγαλο να φαινεται μην εχουμε αλλα και ξεκινησα την βολτα μου.
Αφου περασα απο 4-5 σπιτια αποφασισα να τιμησω την Βικυ.Ανεβηκα επανω και βρηκα την κοπελα να χαβαλεδιαζει με
3 νεαρους στο σαλονι που μαλλον ηταν στην αρχη της τσαρκας τους και ηταν φευγατοι.
Μου εκανε καλη εντυπωση οτι δεν βριζει/ξυνιζει αν καταλαβει οτι δεν θες να περασεις.

Η τσατσα μου ειπε το προγραμμα,απλο με καποτα 10 ευρω και ελευθερο στοματικο με τελειωμα στο στηθος 15.
Περασα με απλο προγραμμα.

Η Βικυ ειναι μεταξυ 28-30 ετων μαλλον απο αλβανια(δεν ειμαι σιγουρος).Σοκολατενιο δερμα,μαυρο μακρυ μαλλι
και στα σωστα για το σωμα της κιλα.Μεσαιο στηθος και πιρσινγκ πανω απο τα χειλη.Εχει ενα καβλιαρικο-παιχνιδιαρικο
υφος που σε τραβαει.Δεν προσεξα καμια ασχημη μυρωδια η βρωμια.

Καθαρο δωματιο και σεντονια (στο ματι Money Mouth ) αλλα με κρεββατι που τριζει πολυ.
Μετα απο 5 λεπτα μπηκε στο δωματιο χαμογελαστη,εβγαλε τα εσωρουχα και ξαπλωσε διπλα μου.
Στα υπερ το γεγονος πως αρχισε να παιζει το πουλι μου και να το τριβει στα βυζια της.
Μολις εγινε πετρα,εβαλε την καποτα και ξεκινησε μια καλη πιπα με εμφαση στο κεφαλι.
Δεν ειχε προβλημα στα χουφτωματα μου στην κωλαρα της.Ιεραποστολικο με κραυγουλες-βαθιες καυλωτικες ανασες και
μετα απο λιγο καταθεση στα 4 με καλο στησιμο εκ μερους της.

Καθησα στο δωματιο 10-12 λεπτα αφου μπηκε η κοπελα και η τσατσα δεν ενοχλησε παροτι ειχε 4 ατομα στο σαλονι.

Εμεινα ικανοποιημενος για 10 ευρω.Δεν ειναι μουναρα αλλα καυλιαρα και σε συνδιασμο με την καλη συμμετοχη και διαθεση
αξιζει και με το παραπανω τα χρηματα της.
Γραφω κριτικες σε δυο μονο περιπτωσεις.Αν περασω καλα για να επιβραβευσω την κοπελα η αν περασω ασχημα για να σωσω καποιον υποψηφιο πελατη.Για το 99% των επισκεψεων μου που ειναι αδιαφορες,καπου στην μεση δεν γραφω κατι.

Σχέση απόδοσης/τιμής* θα εβαζα 9 αλλα δεν με αφηνει.Το ιδιο και στο Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας.

*ΠΟΙΟΣ ΕΓΡΑΨΕ ΠΩΣ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΣΤΑ ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΑ? ΤΟ ΜΟΥΝΟΣΚΥΛΟ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΡΟΜΟ. ΧΑΧΑΧΑ! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
kurt russel
Μέλος
Εγγραφή:
18 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
167
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, mallias20, Ironhead και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2017
τυπε ο συγκεκριμενος δεν κατουραει,χυνει στα κρεμοσαπουναMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
16 Μαρτίου, 2017
Ρε φιλαράκια εσείς εκεί κάτω γαμάτε με 10 ευρώ. Είστε απίστευτοι και πολλοί τυχεροί!!! Εδώ θεσσαλονίκη κάτω από 30 δεν υπάρχει περίπτωση να βρείς...
16 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα!!!
17 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χάρη σ'αυτό το προνόμιο ο Picker εμπνεύστηκε και έγραψε τον νόμο του,ένας σύγχρονος Μωυσής!
18 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε 18 ευρω ειναι πηγαινε-ελα το τρενο,και 10 το γαμησι,φτηνοτερα σου βγαινει.και βλεπεις και την αθηνα.
18 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός
19 Μαρτίου, 2017
ΝΑ προσθέσω και εγώ εδώ θεσσαλονίκη φέρνουν ολα μα όλα τα μπάζα και τις κωλόγριες Money Mouthκαι τισ πασσαρουν με 30 ευρώ,υστερα λένε έχουν αναδουλειέςΧμμμ;
D
dimos-kardilask
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7