Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την kseniya στο χώρο της, αφού είχα πάρει τηλέφωνο απο το πρωΐ της ίδις μέρας για να την κλείσω μετά τη δουλειά. Φτάνω λοιπον στον χώρο της, χτυπάω πόρτα και περιμένω... Απο μέσα μου έλεγα κανένα ψώνιο θα είναι η καμιά diva πορνοσταρ αλλα οκ... Ανοίγει η πόρτα και μένω μαλάκας, ένα τούμπανο με βυζάρες και χειλάρες (για πολλά τσιμπούκια) και προσπαθώ να συνέλθω.... Και εδώ αρχίζει το μικρό μεν αλλά σημαντικό πρόβλημα της επικοινωνίας. Η κοπέλα ΔΕΝ μιλάει καθόλου αγγλικά. Ουτε καν το yes δεν ξέρει... Λεω δε γαμιέται, μου κάνει κάτι νοήματα μπαίνω για ντουζάκι, βγαίνω και τη βρίσκω στο κρεββάτι ξαπλωμένη.. Πλακωνόμαστε στα γλωσσόφιλα και μετά αρχίζει μια βαθιά πίπα.. η κοπέλα ξέρει να το κάνει καλά.. αφού έγινα τούρμπο περνάει σκούφο και αρχίζει το μάτς... Αλλάξαμε τρεις τεσσερις στάσεις με πρωτοβουλίες εκατέρωθεν και το τέλος ήρθε στις βυζάρες τις... Αράζούμε μου κάνει κάτι νοήματα για τσιγάρο, το ανάβουμε τις λέω 2-3 κουβέντες στα αγγλικά μου απαντάει στα ρώσσικα.. Λέω ρε πούστη δε μπορεί κάτι θα ξέρει.. Δεν ξέρει τίποτα εκτός απο τα ρώσσικα. Τελειώνει το τσιγάρο και πάμε για δεύτερο γύρο πολύ πιο έντονος απο τον πρώτο με απίστευτη διάθεση και καύλα.. την πήρα στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη και μέτα απο μιση ώρα έντονου πόνου κατέθεσα στα κωλομέρια της. Αρχίζει να βγαίνει και η κούραση της δουλείας και λεω θα κατσω να ηρεμήσω κάνα μισάωρο.. είχαμε άλλη μία ώρα μπροστά μας λέω οκ. Πάω να της ξαναπιάσω κουβέντα, η κοπέλα τίποτα, (θέλει αλλά δεν ξέρει), σπάνε λίγο τα νεύρα σηκώνομαι παίρνω κινητό και βάζω google translate να συννονοηθούμε και να πούμε δυο κουβέντες... οκ πέτυχε αλλά μετά γέλαγα μόνος μου γιατί δεν μου έχει ξανατύχει κάτι τέτοιο.. αφου τελειώσαμε με τις λίγες κουβέντες (μεσω google translate) ξεκινάμε τρίτο γύρο πάλι σε έντονους ρυθμούς στα τέσσερα εκείνη. Κάποια στιγμή σκέφτηκα και τον κώλο της αλλά τελικά είπα άστο το 50αρικο για τίποτα άλλο. Τέλος πάλι στις απίθανες βυζάρες τις, έιχε μείνει κάνα 20 λεπτο ακόμα, λόγω κούρασης (δουλειά και kseniya) δεν θα έβγαζα και τεταρτο γύρο οπότε τις λέω (πάντα μεσω google translate) παώ να ετοίμαστώ.. Μπανάκι, ντύθηκα την χαιρέτησα με ένα βαθύ γλωσσόφιλο και πήρα τον δρόμο προς το σπίτι. Γενικά η κοπέλα αν εξαιρέσεις το γεγονός οτι δεν μπορείς να μιλήσεις μαζί της (εκτός αν ξέρεις ρώσσικα) η κοπέλα γουστάρει να γαμιέται και στο βγάζει. Σε αποζημιώνει και με το παραπάνω με λιγα λόγια δεν τα κλαις τα λεφτά σου. Δεν το παίζει diva αντιθέτως και ξέρει να σε κάνει να περάσεις καλά... Άξιζε μαζί της η εμπειρία και το ίσως που έβαλα αν θα την ξανασυναντούσα είναι καθαρά μόνο για την επικοινωνία μαζί της. Δεν φταίει βέβαια η κοπέλα αλλά τεσπα... Αυτά απο εμένα, καλα γαμήσια αδέρφια!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
446
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mick11, Butts, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2017
Εχετε απολυτο δίκιο. Η κοπελα όντως δεν μιλαει καθολου αγγλικα ..Αυτο ειναι αληθεια ..Εχει παντα μαζι της το κινητο για να κανει translator ακριβως για αυτο τον λογο
15 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπάρχει πρόθεση να την ανεβάσετε και Θεσσαλονίκη κάποια στιγμή αργότερα;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2