Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γειά σας! Η Βίκυ είναι,πανέμορφη κοπέλα,ψηλή,παιχνιδιάρα,απλό πρόγραμμα κάνει,τσιμπουκάκι,μουνάκι,69,ανεβαίνει από πάνω,όλες τις στάσεις,δεν βιάζεται,θα περάσετε ωραία!",είπε το ποιηματάκι της η χαμογελαστή διοπτροφόρος υπηρεσία.Βγήκε η Βίκυ από το κουζινάκι,με κοίταξε με λάγνο και καυλωτικό βλέμμα, "εσύ είσαι η πεντάμορφη κι εγώ είμαι το τέρας; " πιάστηκα να πω την ατάκα μου.
Πρόκειται για τη Βίκυ πρώην Λολίτα του Φυλής 109 για τους παλιότερους,ήμουνα πολύ τακτικός πελάτης της στο Ιάσονος 2 πάνω πριν από δύο χρόνια περίπου,έχει δουλέψει σε στούντιο και για λίγο στο Μαραθώνος 59.Είχε ένα ατύχημα με κάταγμα που την άφησε εκτός δουλειάς για αρκετόν χρόνο,στο μαγαζί αυτό τη βρίσκω εδώ και ένα τρίμηνο.Έχει θηλυκό κορμί με λίγα πιασιματάκια,πρόσωπο με ασιατικά χαρακτηριστικά,μικρό βυζί που μάλλον είναι το κόμπλεξ της όπως έχω καταλάβει.Για να σε πάρει με καλό μάτι από την πρώτη γνωριμία στο σαλόνι,καλό είναι να αποφύγεις προσβλητικές εξυπνάδες,δεν θα σου χαριστεί και θα στο ανταποδώσει... Αν δε σε ψιλογουστάρει για πελάτη, μέσα γίνεται πολύ καυλιάρα και δίνεται με φουλ συμμετοχή στη γάμευση!Η πίπα της είναι καλυμμένη,αρκετά καλή με γλωττισμούς και εναλλαγές ρυθμού,αφήνεται σε μουνογλείψιμο όχι όμως μέχρι τέλους,προτιμάει το κλασικό ιεραποστολικό για να μπορεί να τον παίρνει βαθιά και να σε κατευθύνει στον ρυθμό,παίρνει επιπλέον άκρως ερεθιστικές εκφράσεις και γουστάρει τα βρωμόλογα!Στα μείον η γενική γραμμή του μαγαζιού να τηρείται αυστηρά το σκάρτο δεκάλεπτο.
Η κριτική αφορά το αριστερά μέσα μαγαζί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.578
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, LITHOS 77 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2022
δεκαλεπτο του πονου δεν κανει σχεδον καμμια οταν ειναι παρασκευη σαββατο κυριακη και 14 - 15 του μηνα οπως επισης και 29 30 31 οπου γινοντε οι πληρωμες ..... για να προλαβουν να τα μαζεψουνε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1