Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
2η φορά αγοράζω υπηρεσίες απ το εν λόγο γραφείο, και μπορώ να πώ οτι εχει μπει δυνατά στο χόρο των ερωτικών υπηρεσιών.
Η Γωγώ εχει το σωματότυπο και το στυλάκι που προσωπικά με προδιαθέτουν για σεξ κοντα στο οριο του PSE και του ξεσκίσματος. Το πορνοένστικτό μου δεν έπεσε έξω. Θα μπορούσε εύκολα να ειναι η καύλα γειτόνισσα που παντρεύτηκε ενα πλούσο μεσήλικα ο οποίος οδηγεί BMW. Αλλα του τη γαμάς εσυ ενίοτε.
Εχω πάει στο χοτελ, εχω κανει ντουζάκι, πηρα και νιτρικά pre work out και κάνω ασκησούλες να να ζεσταθώ, πους απς, καθισματα, προβολες κτλ.
Ακούω πορτα, ωπα λέω ήρθε, μπαινει μέσα το μωράκι και καυλώνω αμέσως, τη πιάνω απ τη μέση της λεω καλωςτηνα, μου χαμογελάει συστηνόμαστε και τη βάζω να κάτσει στο κρεββάτι. Μιλούσαμε και της χαιδευτα τα μπουτάκια πάνω απ το κολάν της.. την αγγιζω στο μάγουλο και τη φιλάω, φιλουσε καλα, το ζουσε αφου ειχε κλεισει να ματάκια της και απλα το αισθανοταν. Σηκώνομαι μπροστά της βγάζω τη πετσέτα, ο πούτσος μου τσολιάς σε γωνία 110 μοιρών. Μου λεει κάτσε βρε να ξεντυθω, της λέω αν ναι σορρυ, ξεντύνετε και ξεκινάει Τσιμπουκάρα με Τ κεφαλαίο, εγλυφε πάνω κατω, αρχιδια, ρουφαγε, σάλιωνε, εβαζε γλωσίτσα, ο πουτσος μου έσταζε καύλα.. τη πιάνω και απ τα μαλλια της δινω και ένα γλωσσοφιλο και της το ξαναδίνω πιπα. Τη σταματαω γιατι αισθάμομαι να έρχομαι, βαζω προφυλακτικο και τη στηνω στα 4, το ενα ποδι το βαζω πανω στο κρεββατι, αυτη στην ακρη του κρεβατιού τουρλωμένη, τη γάμισα το πολυ 30 δεύτερα και έχυσα ενω της έσφιγγα τα κωλομάγουλα, δυνατό χύσιμο. Αχ ωραία ήταν της λεω και της δινω καμποσα φιλάκια στον κώλο. Παω κανω ντους, κανει και αυτη και ξαπλώνουμε. Αρχιζει τρύβεται πάνω μου, μικρά βυζάκια στητά να με ακουμπάνε και αυτή να μου δίνει φιλάκια στο σώμα μου. Με καβαλάει, τρίβει το μουνί της πάνω μου και καυλώνω πάλι. Αυτη τη φορα ξεκινάει με καβαλάει και ξεκινάει να κουνίεται με τροπο να αισθάνθει τον πουτσο μου στο μουνι της τριβωντας τον μεσα της, προσπαθουσε να χυσει κι αυτη, δε ξερω αν τα καταφερε, εγω την επιανα απ τον κωλο και της εδινα υποβοήθεια, σε μια φαση σηκώνομαι και της γλύφω να βυζια, τη γυρνάω ιεραποστολικά και ξεκινάω σφυροκόπημα, στο βγάζει αυτο έτσι να τη σκίσεις δυνατά, αυτη έλεγε έτσι γάμαμε δυνατά, σκίσε με και με έγλυφε στο λαιμο, μου ρθε να την σπάσω στο πούτσο, σταματώ τη γλυφω στο μουνι βιαστικά λιγη ώρα και ξαναμπαίνω να τη γαμίσω, σαν να χε καυλώσει κι αυτή αφού με παροτρυνε να τη σκίσω. Γαμαγα γαμαγα αλλα δεν έχυνα, το παθαίνω στο 2ο γύρο αυτο, αλλαξαμε καποιες στάσεις και έδινα οσο άντεχα, αρχιζω τα παίζω αφου τη γάμισα πολυ έντονα και κουράστηκα, βγάζω καποτα και της λεω πιπα, ξεκινάει με προθυμία να τσιμπουκώνει, την πέθανα να μου παιρνει πίπα, ο πούτσος μου πολυ καυλωμένος αλλα να μη χυνω, με ξέρω οτι τη 2η φορά αργώ πολύ, σε μια φάση της λέω δε θα χύσω και μου λεει το χω καταλάβει, της λέω δε πειράζει γλύφε εσυ, οπως και έκανε. Τεσπα το ληξαμε το παιχνίδι, καλα τη γαμησα, με καυλωσε η Γωγω, με παρότρυνε να τη σφυροκοπήσω οποτε τη ξεμούνιασα και γω. Τη τιμάει τη φανέλα και προσπαθεί να δώσει το καλύτερο της εαυτο και ρόλο. Ενα εμπειρος πουτανιάρης μπορει να διακρίνει στην ιδιοσυστασία της κάποια βαιμπς διεκπαιρέωσης, απο το πέρασμα της σε στούντιο. Αλλα σιγά σιγά αποκτά εξολοκληρου ρόλο CallGirl εξολοκλήρου. Δε τα εκλαψα τα λεφτα μου, καλά περασα, ειναι καυλίτσα η μικρή, σε προδιαθέτει να τη σκίσεις, αν την ειχα γειτόνισα θα χα πολλές κάψες για πάρτυ της. Καλή συνέχεια παίχτες, καλά γαμήσια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.834
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, koukoskoukou, dx80 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού