Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 113 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πορνο επενδυσεις συνεχιστηκαν σε αυτο το μαγαζι. Ανεβηκα μετα το ντερμυ αεκ με παοκ και ειδα την ξανθια υπηρεσια μαζι με την καρλα. Ηταν ακομα ενας συναγωνιστης και ενας τυπος που βγηκε απο το δωματιο. Η τσατσα ελεγε οτι οποιος μπει δωματιο δεν θα τον ενοχλησει και οτι θα περασει καλα. Εγω εδωσα το 20 ευρω διοτι δεν ειχα γαμησει ποτε την καρλα και ηθελα να δοκιμασω να δω τη ψαρια πιανει. ΜΕ εβαλε η υπηρεσια στο 3 δωματιο μου εφερε τα ρεστα η ιδια η τσατσα διοτι πληρωσα με 50 ευρω. Και μετα απο 5 λεπτα ηρθε η κοπελα μπηκε δωματιο και πριν ξεκινησουμε πιασαμε λιγο κουβεντα για τα γνωστα ονομα απο που εισαι και αλλα γδυθηκε φορουσε ωραια εσωρουχα και πορνο τακουνια. Η κοπελα ειναι χοντρουλα με καλα βυζια το προσωπο καλο ξεκινησε τσιμπουκι χωρις προφυλακτικο καλης διαρκειας και καλη σταση σωματος ωστε να χουφτωνο. Η κοπελα εχει τατουαζ κοντα στα βυζια ηταν ικανοποιητικο το τσιμπουκι της οταν τελειωσαμε με ρωτησε πως θελω το σεξ. Μου εβαλε προφυλακτικο και ξεκινησαμε πισωκολητο εχει καλα καπουλια για πισωκολητο την γαμαγα καλα σε αυτη την σταση. Για το τελος την πηρα και απο πανω ανεβηκε πανω μου και της χουφτωνα τα βυζια και την γαμαγα η κοπελα οταν τελειωσα δεν εφυγε αμεσως με στραγκηξε δωματιο εκατσα πανω απο 15 λεπτα ηταν μια συνευρευση που θα την ξαναεπαναλαβω στο αμεσο μελλον αν δεν βρω καποιο στανταρακι η τσατσα δεν ενοχλησε και για μια δοκιμη αξιζει η κοπελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάρλα
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2017
Αδελφέ από την περιγραφή σου κατανοώ πως αναφέρεσαι στην γνωστή Κάρλα, γύρω στα 35-36, που χει δουλέψει παλαιότερα τόσο στο Φωκαίας όσο και στο στούντιο της Βούρβαχη. Μήπως γνωρίζεις πότε την βρίσκουμε σε αυτό το σπίτι;
14 Μαρτίου, 2017
η καρλα αυτη δουλευει που λες τυπε δουλευει ιωαννινων 5 σε στουντελο αυτη η καρλα που εγραψα ειναι μικρη
15 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν αναφέρομαι στην Κάρλα του Ιωαννίνων. Μια άλλη ξανθιά μετρίου αναστήματος με ενισχυμένο στήθος γύρω στα 35...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3