Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάνοντας μίνι τσάρκα,τα πράγματα σε γενικές γραμμές δεν ήταν και πάρα πολύ καλά με κάποιες εξαιρέσεις.Κατέληξα στην milf Χριστίνα από Ρουμανία,με προυπηρεσία νομίζω Ανδρέου Γεωργίου

Εμφανισιακά μέτριο προς καλούτσικο σώμα,ασπρουλιάρικο δέρμα,φυσικό βυζί 2-2,5άρι,καβλόφατσα αν και άβαφη και μπαμπάτσικο κώλο με λίγο κυταρίτιδα και φορώντας γυαλιά...Κατα τ' άλλα πολύ φιλική,επικοινωνιακή αλλά έχει λίγο παιδιαριώδη συμπεριφορά για την ηλικία της θα λέγα.Όχι ότι με χάλασε

Άργησε λίγο αλλά μπήκε ευδιάθετη,λέγοντας διάφορες αστείες βλακειούλες.Βγάζει τα γυαλιά και ξεκινά προκαταρκτικά να τρίβεται πάνω μου για αρκετή ώρα,μέχρι να σηκωθεί το εργαλείο.Αρχικά έβαλε λάθος τη καπότα και με πονούσε κάπως,αλλά ευτυχώς το διόρθωσε κατεβάζοντας την με το στόμα,ώστε να εφαρμόσει σωστά.Πίπα μέτρια με αρκετό δόντι,αρχικά ξαπλωμένος και μετά γονατιστός,όπου το έσωσε κάπως εκεί κάνοντας παιχνιδάκια με τη γλώσσα.Πρώτη στάση ιεραποστολικά,έχοντας τέρμα ανοιχτά τα πόδια,απολύτως δεκτική σε φιλιά και γλειψιματάκια στο λαιμό αλλά μέχρι εκεί.Μετά στα πλάγια έχοντας το ένα πόδι ψηλά,με χάιδευε επειδή είχα μια μικρή δυσκολία στο να τελειώσω.Τρίτη στάση με αυτήν από πάνω,όπου τα πράγματα βελτιώθηκαν αρκετά θα λέγα,κιουνόταν αρκετά και έγερνε προς εμένα όπου με κοιτούσε με ένα σατανικό βλέμα,με τη καλή έννοια.Και κρατήσαμε το καλύτερο για το τέλος,στα 4.Ξεκινάω σιγά σιγά και ανεβάζω σταδιακά ρυθμό και όταν πήρα μπρος τη δίνω ένα γερό σκαμπίλι στα κωλομέρια και φώναζε νταλικέρικα,με καλή πρόθεση βέβαια δείχνοντας ότι δεν της άρεσε,κάνοντας πλάκα μ αυτόν το τρόπο.Συνέχισα το σφυροκόπημα και με αρκετά βογγητά,ήρθε το τέλος.Είχαμε μετά ένα 5λέπτο σόσιαλ,χαιρετηθήκαμε και αποχώρησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Blastbeat208, al pacino, travestolagnos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού