Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη μεσημέρι στις 12.05 . Βόλτα στα σπιτάκια της περιοχής και εδώ πέτυχα μια κοπελίτσα που δεν είχα ξαναδεί. Μπήκα στο σαλόνι και η υπηρεσία μου είπε να περιμένω λίγο να δω την Ναταλί γιατί ήταν στο δωμάτιο. Πρόγραμμα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό με τελειωτικό στο σώμα και 69.
Μετά από μερικά λεπτά βγήκε από το μεσαίο δωμάτιο μια μελαχρινή πιτσιρίκα ολίγον τι μυτόγκα αλλά πολύ χαμογελαστή με πολύ σκέρτσο και νάζι , με λεπτό ωραίο κορμί , 1.5άρι βυζί και ωραία ρόγα. Εννοείται ότι δεν το σκέφτηκα καθόλου να την δοκιμάσω.
Πλήρωσα και πέρασα στο μέσα μέσα δωμάτιο δεξιά το δεύτερο μικρότερο του οίκου μίας και τα άλλα δύο ήταν πιασμένα. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα. Μετά από αρκετή ώρα ήρθε στο δωμάτιο . Πολύ χαμογελαστή και με καλή διάθεση , πήγα να της μιλήσω αλλά δεν γνωρίζει ελληνικά (μόνο ένα ευχαριστώ καπότα κλπ)αλλά ούτε αγγλικά , με τα πολλά καταλήξαμε ότι είναι 19-20 από την Ουκρανία .
Την πλησίασα και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό , φιλιά στο στόμα με γλώσσα δεν δεινή , χούφτωνα το μουνάκι της πάνω από το εσώρουχο της και τα κωλομάγουλα της , έκανε κίνηση και έβγαλε το σουτιέν της , στήθος μικρό αλλά με ρόγα που αμέσως ανταποκρίνεται και μεγαλώνει αρκετά , της έβγαλα και το κάτω εσώρουχο , έσκυψα από πίσω της και έγλυψα λίγο το μουνάκι της . Ανέβηκε γονατιστή στο κρεβάτι και γύρισε προς το μέρος μου .Ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος και κατέβηκε πιο κάτω , πήρε τον πούτσο μου με το στόμα της και τον ρουφούσε χωρίς να χρησιμοποιεί καθόλου χέρια , έκανε και απόπειρες για deep throat μέχρι ενός σημείου , ενώ έκανε και παιχνίδια με την γλώσσα της στο κεφαλάκι του πούτσου , η πίπα της πάρα πολύ καλή έδειξε ότι ή το κατέχει εκ φύσεως ή έχει εμπειρία στον χώρο ...
Την σταμάτησα για να μην τελειώσω μίας και με έγλυφε ώρα , την τράβηξα και την ξάπλωσα ανάσκελα , της άνοιξα τα πόδια και έσκυψα ανάμεσα σε αυτά όπου μου αποκαλύφτηκε το υπέροχο μουνάκι της , την έγλυψα για αρκετή ώρα , έδειξε να το απολαμβάνει ενώ κατέβασε και υγρά και άρχισε και κάποιες συσπάσεις .
Γρήγορα έπιασε το προφυλακτικό από το κομοδίνο και μου το φόρεσε δείχνοντας μου ότι θέλει να γαμιθεί τώρα.. Ξάπλωσα στο μικρό κρεβάτι με τα πόδια μου να ακουμπούν στο πάτωμα , την έφερα μπροστά μου όρθια με την πλάτη της προς τα εμένα και της έδειξα να καβαλήσει τον πούτσο μου. Το έκανε , ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου ενώ αναστέναζε απο καύλα , το έκανε πολύ πειστικά και ποσώς με ενδιαφέρει αν το ένιωθε ή όχι... Αλλαγή στάσης , την πήρα πισωκολλητά στα όρθια δίπλα από τον νιπτήρα , τελευταία στάση με αυτή ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού , εδώ οι διεισδύσεις ήταν πολύ βαθιές και με μεγάλη ένταση κα η πιτσιρίκα δεν μάσησε καθόλου , πολύ καλή πλαστικότητα και αντοχή , όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω τραβήχτηκα έβγαλα το προφυλακτικό και έχυσα στα μουνόχειλα της και την κοιλιά της .
Πήρα μωρομάντιλο και της έδωσα να καθαριστεί ενώ πήγε να πάρει μωρομάντιλο να καθαρίσει τον πούτσο μου αλλά της έδειξα ότι θέλω να πλυθώ . Φόρεσε τα εσώρουχα της μου έδωσε ένα σβουριχτό φιλί μεγάλης διάρκειας στα χείλη μου είπε ευχαριστώ και έφυγε.
Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από 15 λεπτά , δροσερή κοπέλα με πολύ καλή διάθεση ,καλό κορμάκι , πάρα πολύ καλή πίπα και όχι μόνο για την ηλικία της...δεκτική πολύ φιλότιμη , αν έδινε και γλωσσόφιλα θα ήταν τέλεια, θα την επισκεφτώ πάλι πολύ σύντομα πριν προλάβουν και την αλλάξουν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.444
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού