Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261754
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χμμμ; Επιστρέφοντας στο σπίτι από ένα δύσκολο βράδυ (σκεπτόμενος την πιθανή αγορά μιας βαρκούλας ή μιας γόνδολας) σκεφτόμουν αν πρέπει να ακυρώσω το ραντεβού μου με την Αννούλα γιατί δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Μπήκα στο σωτήριο φόρουμ μας λοιπόν όσο το επεξεργαζόμουν και το μάτι μου έπεσε στις φωτογραφίες του μωρού! ο πούτσος μου έγινε κάγκελο σε δευτερόλεπτα και λέω η απόφαση πάρθηκε! Τα πουλιά πεθαίνουν τραγουδώντας! Πήγα λοιπόν στο Κρεολή και περίμενα την Αννούλα να έρθει! Λογω του κατακλυσμού η κοπέλα άργησε 10' αλλά με πήρε 2 τηλέφωνα!!! Την καθησύχασα και έβαλα τσοντόλουλα για χαλάρωση και ποιοτική εκπαίδευση! Πριν προλάβει η μιλφάρα να τον πάρει στο στόμα της σκάει μύτη το κορίτσι! Κολαση συναγωνιστες.... Ευτυχώς ήρθε ντουσαρισμένη γιατί της την έπεσα με τη μια! Φιλιά αγκαλιές γέλια σαν να γνωριζόμασταν χρόνια.... Το μωρό είδε το τουμοπανιασμέμο πουλί μου και είπε να του δώσει πρώτες βοήθειες με το καυλιάρικο στοματάκι του... Προσκύνημα κανονικό hoover... πριν καταθέσω απο καύλα τη γύρισα ιεραποστολικό για να βλέπω το καυλιάρικο προσωπάκι της όσο γαμάω με πολύ πάθος το υγρό μουνάκι της... Η Αννούλα κάνει τρελά γαμήσια συναγωνιστές φωνούλες, κραυγούλες σαν να την πηδάει ολόκληρος στρατός χωρίς όμως να φαίνονται ψεύτικες. ένιωθα το μουνάκι της να΄κάνει συσπάσεις και αυτό με καύλωνε ακόμα περισσότερο και τη γύρισα μπρούμυτα για να μπορώ να παίρνω μάτι την κωλάρα της. Δεν κρατήθηκα και κατέθεσα στο προφυλακτικό... Ντουζάκι και χαλαρή κουβεντούλα με το μωρό όσο ακούγαμε το συναγωνιστή του απέναντι δωματίου να δίνει πόνο πάνω απο μια ώρα!!!! Λίγο η κωλάρα της Αννούλας λίγο και η κραυγές της κυρίας από απέναντι επήλθε σύντομα η ανόρθωσις του πολυεργαλείου και έναρξη δεύτερου γύρου... εκεί ξέχασα ακόμα και πως με λένε... Είχες καυλώσει το μωρό και αυτό με καύλωνε ακόμα πιο πολύ. Την έστησα στα 4 και έφτασα μέχρι μήτρα από την καύλα... ήθελα όμως να βλέπω την προσωπάρα της Αννούλας και τη γύρισα πάλι ιεραποστολικό. Μόλις τύλιξε τα πόδια της γύρω από τη μέση μου ΄τυποι μου έλιωσα... Χύσαμε αγκαλιασμένοι και γω έμεινα στο κρεβάτι με ένα χαμόγελο ευτυχίας όσο έκανε ντουζάκι το μωρό. Μετά έφυγα τραγουδώντας περιμένοντας το επόμενο ραντεβού μας!
Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Αννούλα καλά γαμήσια σε όλους συναγωνιστές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, anon., iuakoya και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2017
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1