Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εκανα την μαλακιαMoney Mouth και κατεβηκα Μεταξι σαββατοβραδοΚεφάλι σε τοίχο!,ιδανικη μερα και ωρα για να τσαρκαρεις μαζι με οτι ναυαγιο κυκλοφορει και ορδες πιτσιρικαδων που κατεβηκαν Γκαζι μπας και βρουν να γαμησουν αλλα τελικα ακουσαν τον ΠορνομεταναστηΓερο-μύστης και στραφηκαν στα πηδηχτηρια.Τωρα αν γαμανε η κανουν μπανιστηρι ειναι αλλο θεμαMoney Mouth
Τελος παντων,ξεκινησα κατα τις 23.30 την τσαρκα και την ολοκληρωσα κατα τις 01.00 στο Ιασωνος 27α,υπογειο.
Καταρχην να ξεκαθαρισουμε οτι την επομενη φορα που θα δω παλι τα βαριεστημενα μουτρα της τσατσας στο Κολωνου 23,στο πανω,να καθεται σαν τον Βουδα και να καπνιζει,να μην αρθρωνει λεξη,και να παιζει με το κινητοΜαλακία,θα ακολουθησει εκρηξη.Μιλα μωρη μαλακω,πελατες εχεις,οι αλλες που λενε το ποιηματακι 500 φορες την ωρα χαζες ειναι;εισαι εσυ η εξυπνη;την ρωτησα το ονομα της πουτανας,10 δευτερολεπτα να το πει,κοιταει και στραβωμενηΘυμός.την ρωταει ενας,55 χρονων ανθρωπος,καλοντυμενος και ευγενικος το ποσο παει(δεν ηξερε),ουτε καν απαντησεΘυμός.Μαζεψου καθυστερημενη,εχει και η υπομονη τα ορια της...ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Εξω απο το Ιασωνος 27Α,το υπογειο,εχει εδω και καιρο ενα μεγαλο κομματι κουτσουροMoney MouthΤωρα μαλλον οταν κλαδευανε τα δεντρα,βρεθηκε εκει υπο αγνωστες συνθηκες,δεν βρισκω αλλη εξηγηση.Να εχει για θερμανση το μαγαζι ξυλοσομπα δεν το νομιζω,δεν το αποκλειω βεβαιαMoney MouthΒλεποντας το μου ηρθε συνειρμικα στο μυαλο ο Λιλας και τα κουτσουρα που εχωνε στον πατο του,οποτε μιας και η κριτικη επρεπε να εχει ενα τιτλο δωθηκε και ο αναλογοςΕμμμμ
Τωρα τι θα γινει με τον κορμο δεν ξερω,δε βλεπω να τον μαζευει κανενας,σιγα σιγα θα βγαλει βρυα,λειχηνες και νουφαρα και θα γινει με τον καιρο ενα με το εδαφος,θα τσιμεντοποιηθει,εκτος αν παει εγκαιρα καμια πουστρα και τον φορτωσει να βολευεται τις μοναχικες ανοιξιατικες νυχτεςMoney MouthMoney Mouth
Εκει κατω λοιπον εκδιδεται η Ελενη,μια σχετικα ψηλη Ρωσιδα,25-30 περιπου-μελαχροινο δερμα,οχι γυγτακι ομως,βαμμενο ξανθο μαλλι,με πιασιματα,χοντρη δεν τη λες,ουτε γυμνασμενη ομως ,και καλες βυζαρες.Προσωπο καλο.Βγηκε χωρις την τσατσα στο σαλονι και ανακοινωσε τσιμπουκι,μουνι και παρτουζα.
Δυο τυποι απ εξω αμφιταλαντευοντουσαν αν θα μπουν να την παρτουζωσουν...και αν δεν μας σηκωθει;ελεγε ο ενας..τελικα εφυγαν..
Εκανα μια βολτα,σκεφτηκα για λιγο να γαμησω την Κορινα του Πικερ αλλα ξαναγυρισα..Της εδωσα το δεκαρικο,της λεω ελα σε 5 και μπηκα στο δεξια δωματιο.Δωθηκε μαχη με τον χρονο,μιας και αφου κατουρησα στον νιπτηρα,αυτος ηταν ημιβουλωμενος,οποτε ανετα θα μπορουσε να μπει και να δει καποιο υγρο που δεν το λες και καθαρο νερο, να επιπλεειMoney Mouthστα αρχιδια μου βεβαια,να τον ξεβουλωσουν τον γαμημενοΘυμός και να φτιαξουν και την πορτα που κλεινει με ενα υφασμαMoney Mouth.Το κρεβατι κλασσικο Μεταξι,στα συν ο οριζοντιος καθρεφτης κατα μηκος του κρεβατιου.
Μπηκε τελικα η τυπισσα και με βρηκε καθισμενο
-Μπορεις να κατσεις ορθιος;με ρωτησε
-για το τσιμπουκι;αναρωτηθηκα
-ναι
-γιατι;
-μου ερχεται εμετος αν το κανω ξαπλωτα
οκ ειπα και πηρα ορθια θεση,αυτη καθισμενη στο κρεβατι.τον πεταξα εξω και αρχισα να χουφτωνω τις βυζαρες της.μου περασε καποτα και αρχισε να πιπωνει.τον σηκωσε λιγο λιγο ενω αν και δεν εβρισκε λαρρυγι εβαζε τα 3/4 μεσα,προσπαθουσε για deep,μονο που οταν τερματιζε εβαζε δοντιMoney Mouth,οχι σε βαθμο πονου αλλα το καταλαβαινα.Αρκετα καλο τσιμπουκι γενικα,οταν ομως εβαλε και χερι χρειαστηκε να επεμβω για να της το απομακρυνω.Τσιμπουκωνε και της επιανα τα μαλλια και τα βυζια με τα χερια.
Της ειπα να ξαπλωσει,το εκανε,σαλιωσε το ηδη λιπασμενο της μουνι και επαιζε με την κλειτοριδα της.
-ετοιμη;να μπω;
-μπες..
τον ετριψα λιγο στην μουναρα της και της τον καρφωσα.ανοιχτο σχετικα μουνι,ειχα αντοχες,την γαμουσα δυνατα και χουφτωνα βυζια.αυτη βογγαγε και επαιζε με το μουνι της.'καυλα μου'ελεγε και κατι τετοια..
-δεν γυρνας να σε παρω στα 4;
-οχι,μου αρεσει ετσιΕμμμμ
-ναι καλα
-αληθεια λεω,μου αρεσει,αλλα να γυρισω μην σε ξενερωσω
Γυρισε και πηρε εντελως μπρουμυτα σταση,ξαπλωτη δηλαδη.οκ,δεν ειναι στα 4 αυτη η σταση αλλα μενα με καυλωνει
-ωραια σταση πηρες
-το ξερω ειπε και οδηγησε την πουτσα μου ξανα στο μουνοτρυπιδι της
επεσα ολοκληρος απο πανω της,την γαμαγα και κοιταγα τον καθρεφτη
ενοιωσα τα χυσια μετα απο μερικες ψωλιες να επιταχυνουν τη διαδρομη απο τα αρχιδια στο πουτσοκεφαλο,επιταχυνα και γω και αρχισα να της γεμιζω το μουνι με σπερμα,εντος καποτας βεβαια.την καρφωνα επανελλειμενα μεχρι να ξεστραγγιξω εντελως,της επισημανα να μην κουνηθει κατι που υπακουα επραξε..
Μου τραβηξε την καποτα,μου ειπε οτι της πηρε καιρο να μαθει αυτο το κολπο και οτι οταν αρχισε τη δουλεια,πριν 7 χρονια,και ηταν ακομη στενη, ειχε σπασει η καποτα μεσα τηςMoney Mouthαποχωρησε σχετικα βιαστικα και τυπικα..
Νομιζω οτι ειναι μια σχετικα καλη επιλογη,καυλωτικης εμφανισης,τυπικων και ισως λιγο παραπανω υπηρεσιων,σταθηκε παντως ικανη να ξεκαυλωσει εστω και προσωρινα τον μονιμως τον τελευταιο καιρο καυλωμενο πουτσο μουΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Ελένη
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, makhswrx και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2017
Κύριε ΝΑΣΟ ...κατουρήστε και λίγο Γλώσσα
Δεν σας προλαβαίνουμε. Με τόσα λεφτά που δίνεται μπορείτε να ανοίξετε δικό σας μπουρδέλο και να με πάρετε ...για τσάτσο, που πήγε το μυαλό σας.
Επίσης, σχετικά με το "μονιμως τον τελευταιο καιρο καυλωμενο πουτσο μου" το έχουμε καταλάβει Money Mouth και θέλω να βοηθήσω σε αυτό το μεγάλο!!! πρόβλημα. Ντροπή

Όσο για τους τίτλους και τα κούτσουρα που βάζετε... κοιτάζετε το δέντρο και χάνετε το δάσος Καπέλο (απλά να πω μία μαλακία κι εγώ αφού δεν τη τραβάωΜεγάλο χαμόγελο)
P
podolagnos_1985
12 Μαρτίου, 2017
τυπε περιμενω απαντηση Ναι!
12 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aφου ρε Τεντι κατουραω οπως βλεπεις στις κριτικες Money Mouth
12 Μαρτίου, 2017
Αν δεν κάνω λάθος ο κορμός πρέπει να είναι από γιούκα που ανήκει στην γενικότερη κατηγορία των αγαυοειδών!!!Γερο-μύστης
Μάλιστα είχε τύχει να πάρω ενός γείτονα που τα ξερίζωνε και δεν καιγόντουσαν με τίποτα στο τζάκι και αναγκάστηκα να τα πάω στα σκουπίδια !!!!
12 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το θεμα ειναι πως βρεθηκε εκειΝτροπή
13 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό το έχω και εγώ απορία και αυτή την στιγμή περνάνε αρκετές υποθέσεις από το μυαλό μου Γερο-μύστης
15 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

που κατεληξες τυπεΧμμμ;
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7