Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η συνάντηση έλαβε χώρα εχθές το απόγευμα. Διάβαζα για Ταυλανδή στην Ντίσνευ με λοκο και είχα αρρωστήσειΚατσικογάμης και είπα να δοκιμάσω. Καταρχάς η κοπέλα είναι από το Πλέβεν της Ταυλάνδης μην νομίζουνε ότι είμαστε και μαλάκες Μαλακία. Μπήκα το ψιλιάστηκα από την αρχή ότι είναι φόλεξ η φάση αλλά λέω 3άρι φυσικό βυζί, petite σωματότυπος, λοκο ας μην ζητήσω τα λεφτά πίσω. Μπαίνει με μια απάθεια και πάει κατευθείαν να μου περάσει ποτακα σε πεσμένο μόριο. Της δίνω δικιά μου (Durex Jeans) και μου λέει ότι έχει πολύ λιπαντικό και δεν κάνει καλό το λιπαντικό γιατί σπάει εύκολα ή κάτι παρόμοιο μου είπε ούτε καν που με ενδιέφερε απλά της απάντησα ότι έχει λιπαντικό με βάση το νερό και είπα από μέσα μου κ@ριόλα έμαθες και το λιπαντικό Μαλακία. Ενώ σκάει με μπουκαλάκι απο γνωστό μαγαζί στην Ιάσωνος με λιπαντικό και της λέω αφού και εσύ χρησιμοποιείς λιπαντικό και αποκρίνεται όχι αυτό δεν είναι λιπαντικό είναι γέλη Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης. Μην τα πολυλογώ γιατί δεν αξίζει να χαλάω ενέργεια πληκτρολογώντας για αυτήν. Δεν δεχόταν φιλιά . .Στο στόμα φυσικά εννοώ. Λιπαίνει με μικρή ποσότητα γέλης τον κόλπο της και ξεκινά το σφυροκόπημα. Σφυροκοπώ σε στάση γελαδάρισσας και ιεραποστολικά. Έπειτα την γυρίζω στα 4 και ξεκινάω ΤΟ ξεκώλιασμα γιατί με τις μλκιες που είχε πει και κάνει αποζητούσε ενα δυνατό ξεκώλιασμα. Της ζήτησα να εκσπερματίσω στην μέση της και λέει όχι, καπότα. Ωραία λέω συνεχίζω σφυροκόπημα και την βγάζω και μου βάρεσε 2 3 πιστονιές με καπότα και έχυσε μέσα σ'αυτήν. Επίσης δεν άφηνε δάχτυλα καθώς δεν άφηνε και πολλά πολλά πιασίματα στις βυζάρες της. Συμπερασματικά ενα καμμένο 10άρικο αλλά δεν πειράζει καθώε κάποια στιγμή πρέπει να ξεφεύγουμε από τα στανταράκια αν και δεν είναι όλες οι καταδρομικές στοχευμένες Γερο-μύστης. Ελπίζω αυτή η κριτική να βοηθήσει και άλλους θεσμικούς - εξωθεσμικούς και να ρίξουμε μαύρο στην ''Ταυλανδή'' που νομίζει ότι μπορεί να εξαπατά τον κόσμο. Επίσης να αναφέρω η τσα2 άκρως ευγενική γι'αυτό και της έβαλα 7 στην βαθμολογία καθώς και 10 στην πρόσβαση λόγω ΜΜΜ.
Χαίρεται ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Iakwvos
Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
111
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, TZOYLI, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού