Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 23 10
Ξενοδοχεία 39362
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εγώ πηγαίνω στο συγκεκριμένο από τα 19 μου Έρωτας τώρα είμαι 31.
Πριν κανα δυο χρόνια κάνανε και μία ανακαίνιση στα κρεβάτια και τηλεοράσεις νομίζω, εγώ το προτιμούσα όπως ήταν παλιότερα.
Συνήθως η τηλεόραση παίζει μόνο 4-5 κανάλια με τσόντες και όχι πολύ καλές...Money Mouth
Δηλαδή αυτή την χρονιά δεν έχω καυλώσει ούτε μία φορά με τσόντα εκεί.
Παλιότερα είχαν περισσότερα κανάλια και πιο hardcore τσόντες με μαύρους παρτούζες κτλπ.

Πολύ απλό, καθαρό οκ, μου αρέσει που από τα παράθυρα βλέπεις τον δρόμο της Λιοσίων και έχει κίνηση, ακούγονται τα αμάξια.

Όλοι οι ρεσεψιονιστ που έχω συναντήσει είναι πολύ διακριτικοί και ευγενικοί.

Πηγαίνω σε αυτό διότι με βολεύει ως προς την περιοχή/τοποθεσία, αφού το λεωφορείο με αφήνει από έξω και το παίρνω επίσης από απέναντι.
Και γιατί το θεωρώ μια χαρά σε σχέση με την τιμή του, 20€

Αυτό που με καυλώνει πολλές φορές είναι που ακούω γυναίκες που τις γαμάνε άγρια και να ουρλιάζουν και αυτό με καυλώνει πολύ!!! Περισσότερο και από τις τσόντες εκεί.
Πολλές φορές έχω βάλει αυτί στον τοίχο, αν και θα ήθελα να βγω να πάω στο δωμάτιο που ακούγονται οι κραυγές, να τους χτυπήσω την πόρτα και να με αφήσουν να τους πάρω μάτι.

Θα μου άρεσε πολύ να πηγαίνω και ως θεατής, να παίρνω μάτι δηλαδή ζευγάρια που γαμιούνται σε αυτό το ξενοδοχείο. Έχω ρωτήσει, και για κάθε επιπλέον άτομο είναι +10€
Καπέλο
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gekzy, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, airfather

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού