Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καταρχάς την αλιονα την έχω πάρει πολλές φόρες δεν θυμάμαι πόσες εδώ όμως θα μιλήσω για την πρώτη φορά γιατί ακόμα την θυμάμαι και έχω σηκωμάρες κι ας έχουν περάσει χρονιά Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΓερο-μύστης

καλοκαίρι του 12 έσκαγε ο τζίτζικας και εγώ ακόμα σπούδαζα επαρχία, ήρθα στο άστυ για διακοπές με απίστευτες ανάγκες ανεύρεσης γυναίκας γιατί η αμαμια είχε βαρέσει κόκκινα!!!
κάπου στο σιτε είχα διαβάσει για τα τσιμπουκαδικα στην διδύμου και για κάποια κυρία αλιονα,είχα ακούσει για το τσιμπούκι της και τις θαυματουργές-ευεργετικές ικανότητες του.
όποτε δεν έψαξα πολύ πήγα καρφί εκεί για να δω αν είχε δίκιο ο συναγωνιστής (σε ευχαριστώ φίλε!!!)


ήμερα αν θυμάμαι καλά Κυριακή η Σαββάτο και σχεδόν 15αυγουστος φτάνω στην πόρτα και περνάω μέσα και κάθομαι στο σαλόνι.
έρχεται η υπερεσια και μου λέει τους προλόγους της που εγώ δεν έδωσα και πολύ σημασία γιατί με τέτοια καύλα ακόμα και τοίχο τρύπαγα.
ακούω το τακ τακ από τα τακουνιά της κυρίας και ξεπροβάλει στο σαλόνι.
δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για το πως είναι με έχουν καλύψει οι άλλες κριτικές μόνο που τότε ήταν πιο αδύνατη.
σάστισα όταν την είδα ήταν το μιλφ που ήθελα να καβαλήσω και έδωσα το 20αρι σχεδόν αμέσως και μπήκα στο δωμάτιο.

δεν άργησε να έρθει, αγέλαστη την χερετησα και συστηθήκαμε έκατσα στην άκρη του κρεβατιού και ήρθε κοντά μου άρχισα να την χαϊδεύω και να με χαϊδεύει, έπιασα και ζουπιξα τις βυζαρες της, την φίλαγα στο λαιμό και έδειξε να της αρέσει δεν βιαζόταν καθόλου.
κάποια στιγμή με πιάνει από τους ωμούς της και με τράβηξε μακριά και μου είπε ένα κοφτό "ξάπλωσε" και μου έφτιαξε τα μαξιλάρια σωστά.
μετά κατάλαβα ότι έφτιαχνε τον βωμό της τελεία πίπας Έρωτας
ξάπλωσα και εγώ έβγαλε τα εσώρουχα και ήρθε από πάνω μου, άρχισε να με γλύφει στον λαιμό στα βυζιά μου στην κοιλιά μου και αφού έφτασε λίγο πριν το πουλάκι μου το έπιασε σφιχτά με το χέρι της και με κοίταξε με ένα απόλυτα καυλιάρικο ύφος και τον έβαλε στο στόμα.
από εκείνη την στιγμή λοιπόν φίλοι μου εμεθα τι είναι πίπα για κανένα 5λεπτο είχα μουδιασει από την μέση και κάτω, το εξαφάνιζε, το έγλυφε, μου έγλυφε τις μπάλες και την κωλαρα μου, όταν τον είχε στο στόμα με κοίταζε μέσα στα μάτια λες και ηδονιζόταν που εγώ δαγκωνόμουν για να μην χύσω τα πάντα όλα.
πραγματικά με την πίπα της έφυγα σε άλλον πλανήτη!!!Ναι!

αφού πέρασε ο χρόνος και με είδε στα πρόθυρα του τελειώματος μου είπε αυστηρά "μην τολμήσεις να χύσεις χωρίς να με γαμήσεις θέλω να δω αν γαμάς καλά" εγώ χωρίς να φέρω αντιριση αφού ήμουν σε μιωνεκτικη θέση δεκτικα το σκουφάκι και την έστισα στα τέσσερα.
με την θεά αυτής της γυναικαρας με ανοιχτές τις τρύπες της να μου λέει "γαμάμε" με έκανε να τρελαθώ.
τον βάζω μέσα και αρχίζω ένα δυνατό και σκληρό γαμήσι με θέα την καλοδουλεμενη πατούρα της εκείνη ενέκρινε την κίνηση μου με ένα κοφτό "μπράβο το αγόρι μου".

παραδόξως άντεξα πολύ να την σφυροκοπάω με τον αγώνα να με κάνει να ιδρώνω στα κολασμένα σεντόνια και εκείνη να βγάζει κραυγές ηδονής, τελείωσα με πάταγο καθώς πρέπει να έβγαλα πολλούς μήνες αγαμίας από μέσα μουΝαι!Ναι!
εκείνη γύρισε και με κοίταξε μου είπε ένα "μην κουνιέσαι" πήρε χαρτί και μου έβγαλε το προφυλακτικό σηκώθηκε να το πετάξει στα σκουπίδια λέγοντας μου "κάτσε ακίνητος" γύρισε στο κρεβάτι πήρε μωρομαντιλο και καθάρισε προσεκτικά το πουλάκι μου έπειτα πήρε χαρτί και το τύλιξε έφτιαξε τα μαξιλάρια και μου είπε "ξάπλωσε ανάσκελα" ήρθε από πάνω μου και ξεκίνησε ένα απολαυστικό μασαζ με χάιδευε πάρα πολύ ώρα!!!
αφού τελείωσε με το μασάζ σηκώθηκε με χαιρέτησε την χαιρέτησα και εγώ και έφυγε.

αυτή κύριοι είναι η αλιονα!
μια απο τις καλύτερες επαγγελματιες που έχω συνευρεθεί!
καλα γαμησια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
peinasmenos_lukos2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
194
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trooper, Masazonomaxos, perseas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2017
δεν εχω την προθεση να αμφισβητησω την κριτικη που στο κατω κατω δεν ειναι μεμονωμένη.
Πηγα λοιπον και εγω να δω την περιφημη Αλιονα.
Ηταν σε δωματιο. Μολις βγηκε με επιασε τρομος:
Φατσα με υφος δεσμοφυλακα.
Βυζια ατεχνα μεγαλωμενα.
Σωμα ατσουμπαλο.
Στο κατω - κατω περι ορεξεως κολοκυθοπιτα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1