Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από δύο αποτυχημένες επισκέψεις χθες στην μία που δεν φιλούσε και στην άλλη με τις φωτογραφίες της Καναδης σταρ , επέλεξα να δοκιμάσω με τη συγκεκριμένη. Μου άρεσε που οι φωτογραφίες της δείχνουν ερασιτεχνικές οπότε ο κίνδυνος να δω κανένα έκτρωμα περιοριζόταν σχετικά. Πολύ εύκολη επικοινωνία για το ραντεβού με 2 sms σε άπταιστα αγγλικά!

Φτάνω στο ξενοδοχείο ανοίγει πόρτα του δωματίου και βλέπω ένα πολύ όμορφο και θηλυκότατο κορίτσι!
Μπαίνω μέσα και τότε δέχομαι το ισχυρό σοκ!!!
Μετά το hello της υποδοχής ένιωσα ότι ήμουνα στην κόκκινη πλατεία στη μόσχα. Η κοπέλα δεν μιλάει καθόλου μα καθόλου αγγλικά. Λέω δεν γαμιέται έχουμε τη γλώσσα του σώματος ας μείνω! Βγάζει τη ρόμπα της και αποκαλύπτεται ένα εξαιρετικά χυμώδες σώμα. Την αγκαλιάζω και διαπιστώνω ότι οι βυζάρες της είναι φυσικότατες!! Αρχίζουμε να φιλιόμαστε και να τις χαϊδεύω με τις ανάλογες δαχτυλικες διεισδύσεις και στις δύο τρύπες της χωρίς καμία άρνηση της!!! Τα ρωσικά ρωσικά όμως! Όταν ήθελε να μου κάνει πίπα με ρώτησε αν ήθελα, εγώ φυσικά δεν το κατάλαβα, και παίρνει το κινητό της και χρησιμοποιεί google translator για να συνεννοηθούμε!!
Με γλύφει την γλύφω πηδιόμαστε τελειώνουμε και οι δύο αλλά ανάμεσα σε όλα τα προαναφερόμενα πάντα υπήρχε ο τρίτος στην παρέα μας google translator!!!! Όπως έγραψα και στο φόρουμ πρώτη φορά εκανα παρτούζα με αυτόν...
Πέρα από την πλάκα τώρα η κοπέλα είναι πολύ όμορφη , έχει πολύ ωραίο σώμα αλλά δυστυχώς για τους μη ρώσομαθεις η επικοινωνία είναι πολύ πολύ δύσκολη. Παρόλα αυτά στα υπόλοιπα είναι πολύ καλή, φιλότιμη ,δεκτική και με μία στοιχειώδη γνώση αγγλικών μπορεί να γίνει και vfm και gfe ...

Το ίσως στο αν θα την ξανασυναντούσα το έβαλα με την ελπίδα στην επόμενη επίσκεψή της να ξέρει κάτι περισσότερο από τα hello thank you και goodbye baby!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 07, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotiriscob, bellylove, doc_lin και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2017
αδικηθηκες παντως , επρεπε να πληρωσει αυτος ο ....γκουκλης τρανσλετιοροπουλος Γλώσσα
παντως πολυ καλο κομματι απ οτι φαινεται .... αραγε ηταν αθηνα?
15 Μαρτίου, 2017
Πηγαίνοντας στο ραντεβού με τη Milana Blanc την μπάνισα εκεί που πάρκαρα το αμάξι, ξεχώριζε με ένα σέξυ κολάν, γυαλιά ηλίου, μπήκαμε μαζί στο ασανσέρ ανέβηκε στον δεύτερο όροφο εγώ συνέχισα στον πέμπτο, ανταλλάξαμε ματιές και μιλάμε όντως είναι πολύ καυλιάρικο το κοντοπούτανο. Θα την επισκεφτώ σίγουρα αν ξαναέρθει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2