Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 7 10
Call-Girls 22170
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα ανέβει στην Θεσσαλονίκη για δουλειές και είπα να συνδιασω με μία καλή συνάντηση. Ετσι λοιπόν ζήτησα την βοήθεια του μπου . Τα παιδία βοήθησαν και μετα απο συζητήσεις μου πρότειναν την στγκεκριμένη ώσ καλή επιλογή. Άλλωστε γι αυτο υπάρχει και το μπου. συνενόηση στην αρχή έδειχνε να πηγαίνει μια χαρά έιχα ειδοποιήσει την μαίρη 2-3 μέρες νωρίτερα και ήταν σε όλα θετική. Κανονίστήκε συνάντηση σε ξενοδοχείο . Αφού της έδωσα αριθμό δωματίου και το όνομα μου επέμενε σε αυτό συνφωνούμε στην ώρα περίπου 2 ωρες πρίν την συνάντηση ολα καλα. Ετοιμάζομαι και έγω σιγα σιγά και μετα απο μισή ώρα Βλέπω μήνυμα οτι διστυχώς μου ήρθε περίοδος και δεν θα μπορέσει και μου συστήνει μία φίλι την την Ρανια. Απορύπτω ευγενικά την προσφορα και κανονίζω κάτι άλλο για το βράδυ μου. Η κοπέλα δεν ξέρω αν το έκανε επίτιδες η έτυχε αλλά σκέφτομαι οτι αν ερχόταν και ισχυε η περίοδος μπορεί και πάνω στο γλυκό να γινόμαστα μπλέ μαρεν απο την περίοδο. Είναι Λίγο μη επαγγελματικό αυτο που έκανε κατα την γνώμη μου. Δεν ξέρω αν θα την ξαναπροτιμήσω μιας και απο ότι κατάλαβα μόνο ανεξάρτητη δεν είναι απο τα συμφραζόμενα. ΚαπέλοΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
55
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Doctor T, SEXTYRHOON και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού