Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το οτι ειχε προηγηθει γαμησι την προηγουμενη ημερα με γκομενακι δεν ελεγε απολυτως τιποταMoney MouthΤα αρχιδια μου ειχαν φορτωσει παλι ασχημαΘυμός και το Μεταξι φανταζε ιδανικη λυση.Πηρα το μετρο και κατεβηκα .Βγαινοντας απο το μετρο ανοιξα ενα ενεργειακο,ετσι να το εχω παρεα,και ανηφορισα την Κολωνου.Ο καιρος βροχερος,ωρα 23.00 και,προσπερασα βιαστικα τα 40αρια με τις χοντρες και τις γριες.Βασικος στοχος ηταν η κωλοτρυπιδα της Μαρινας απο Κολωνου 27,υπογειο αλλα ηταν στο κλεισιμο και ετσι συνεχισα την βολτα.
Στο Ιασωνος 20 που γαμιοταν το κοντοπουτανο Μελισσα και μια αλλη ειχαμε επαναληψη του σκηνικου,ο συμπαθης μουστακαλης γυρολογος τσατσος να απαξιωνει μαυρο επιδοξο γαμια ζητωντας του 'σορρυ' ενω σε διαφορα σαλονια κατα τη διαρκεια της τσαρκας Πακι απολαμβαναν τα τσιγαρακια τουςMoney MouthΣε ενα απο αυτα μιλαγανε δυνατα και τους ειπα να το βουλωσουν γιατι συναγωνιστης γαμαγε μεσα.Τελος παντων,πολλα σπιτια κλειστα,ο κοσμος σχετικα λιγος και το ενδιαφερον μου εκλεισε σε ενα πορνιδιο που ειχα ξαναδει στο Ισσωνος 33 και τωρα στο αθλιο 31.
Αυτο το μπουρδελο ειναι πραγματι η επιτομη του Μεταξουργειου,αν στιψεις ολα τα μπουρδελα βγαινει αυτο σαν αποσταγμα.
Σε αυτο το κωλοχανειο εκδιδοταν η Νικη,μια κοντουλα,αδυνατουλα αλλα οχι σκινυ,με μακρυ καστανο μαλλι,γαλαζια ματια,ομορφο προσωπο και αγνωστου εθνικοτητοςΧμμμ;Ο ευγενης αλλα αδιαφορος τσατσος ανακοινωσε εντελως απλο προγραμμαΘυμόςΕκανα μια βολτα,σκεφτηκα για λιγο να γαμησω την Μελισσα αλλα ξαναγυρισα πισω μιας και μου αρεσε η τυπισσα.
Ξαναρωτησα τον τσατσο..
-απλο προγραμμα ειπες;
-ναι,απλο,αν 'θες πες μεσα στην κοπελα',αφηνοντας ανοιχτα υπονοουμενα οτι μεσα το προγραμμα μπορει να μην ειναι και τοσο απλοΕμμμμ
Η Νικη με ρωτησε προσχαρα' θα περασεις;',ναι της ειπα, της εδωσα ενα δεκαρικο στο χερι και της ζητησα 4 λεπτα,ωστε να κατουρησω,να πλυθω,να ξεντυθω με την ανεση μου και να περιμενω.
Ενταξει.προκειται για καθαρο μπουντρουμι,χωρις παραθυρα,απλα μια μικρη
τρυπα στον τοιχο! που απο εκει μπορει καποιος να ελεγχει το ποιος μπαινει απο την εισοδο,ενα ημιδιπλο κρεβατι,ημισκοτεινο,νιπτηρα,χαρτι,και ενα καθρεφτη στα πλαγια για οποιον ενδιαφερεται.
Καθιζα και ρεμβαζα,μετα απο κανα 5λεπτο ηρθε η Νικη,μες στην χαρα.
-Τι σκεφτεσαι;με ρωταει
-τιποτα,εδω,κοιταζω τι παιζει
Δεν βιαζοταν καθολου,γελαγε συνεχεια,συστηθηκαμε,
-απο που εισαι την ρωταω
-'Απο Τσεχια';καπου εκει ψηλα δεν ειναι;
εμενα ρωτας απο που εισαιΧμμμ;δεν ξερειςΧμμμ;
μαλλον ντρεποταν να πει,απο προφορα δεν την κοβω Αλβανη,μαλλον καμια Ρουμανα,μολδαβη,κατι τετοιο.
Ειπαμε και κατι αλλα,ηταν αρκετα ευδιαθετη,σε σημειο να πιστευω η οτι ειναι ετσι,τουλαχιστον με μερικους, η ειχε κουμπωσει τιποτα,δεν ξερω,παντως αλκοολ δεν μυριζε, ουτε ηταν ενοχλητκο το γελιο της,το αντιθετο.
Ειχα παρει καθιστη θεση στο κρεβατι,ηρθε διπλα,αφαιρεσε το μαυρο στρινγκακι και το σουτιεν και μου χουφτωσε την πουτσα.
-Να βαλω καποτα;
-ναι της ειπα,σκεφτομενος οτι εκει θα μπορουσα μαλλον να ζητησω ακαποτο τσιμπουκι,κατι που δεν εκανα ομως.
-χοντρο τον εχεις..
-μαλιστα δεσποινις..
Γραπωσε τον πουτσο απο τη βαση και αρχισε να τσιμπουκωνει αρκετα καλα ενω καποια προσπαθεια απο πλευρας της να χρησιμοποιησει χερι αποκρουστηκε αμεσα με την απομακρυνση του εκ μερους μου.
Καθως πιπωνε μπηκαν κατι ουγκανοι και καναν φασαρια στο σαλονι.Ετοιμος ημουν να βγω εξω με την τσαπου να αιωρειται και να τους πω να βγαλουν τον σκασμο,με προλαβε ομως αυτη,μου λεει'μισο λεπτο',μισανοιξε την πορτα,τους ειπε να το κοψουν,οπως και εκαναν και ξαναηρθε να συνεχισει.Την επαινεσα για αυτο,'ε ,ναι,εδω δουλευουμε' απηντησε.Σωστη..
Συνεχιζε να τον ρουφαει ενω εγω επιασα κοτσο τα μακρια ωραια της μαλλια και της πιεζα ελαφρια το κεφαλι.ταυτοχρονα χουφτωνα τα μικροσκοπικα βυζακια της,η αληθεια ειναι οτι πιο πολυ ρογες εχει παρα βυζιαMoney Mouth
Αφου τον σηκωσε καλα της ειπα,παμε τωρα,πως θες μου λεει;Ξαπλωσε της λεω,΄΄ωραια΄αποκριθηκε.
-ωραιο σωμα και μουνι εχεις της λεω
-ευχαριστω,ειμαι πολυ αδυνατη,δεν μου αρεσει,το μουνι μου εχει λιγες τριχες
-δεν πειραζει,καλο αυτο,πραγματι ειχε λιγες τριχουλες στο μουνακι ψηλα,δεν πειραζε ομως,εδενε ωραια με το μουνι της
Σαλιωσε την μουνοτρυπα της και στηθηκε.Στην αρχη μπηκα σιγα-σιγα στο σχετικα στενο μουνι τηςκαι την γαμουσα ηρεμα.
-Ωχ βογγαγε,χοντρος ειναι..-ναι,δεν εχεις φαει χοντρο προσφατα..-δεν θυμαμαι--ναι μωρε,δεν θυμασαι..
Στο μεταξυ ημουν αρκετα φορτωμενος,ηξερα οτι θα χυσω σχετικα γρηγορα και δεν αργησα να της τον καρφωσω στην μητρα
-ετσι,ολος μεσα,ειπε καυλωτικα..
τι ηθελε και το ειπε,αρχισα να ανεβαζω και μετα απο καποιες δυνατες πουτσιες αρχισα να χυνω με μανια εναν πιδακα στα εγκατα της μουνας της.Συνεχιζα να την γαμαω 1-2 λεπτα αφου εχυσα,με ειχε καυλωσει ατσαλα.με τα πολλα αφου ξεστραγγιξα καλα τραβηκα την καποτα
-Πω πω,μισο κιλο εχυσες μου λεει
Καπου εκει περασε αστραπιαια απο το μυαλο μου ο Τεντι-χυσολαγνος και ο διακαης του ποθος να ερθει μαζι μας τσαρκα και να μας βλεπει να γαμαμε και απλα να μαζεψει την χυμενη καποτα για ιδια χρησηΕμμμμΓεια σου ρε Τεντι!
Για αυτο και ο τιτλος της κριτικης,πηγαν τελικα στο καλαθιΚαπέλο
Δεν βιαστηκε να φυγει,αντιθετως καθισε και μιλησαμε αρκετα,μου ειπε οτι ειναι 23 και οτι ειναι 5 χρονια στην Ελλαδα,ειπαμε και κατι αλλα,ενω μαλλον πρεπει να της εχουν πει να λεει οτι ειναι απο την Τσεχια που ουτε ξερει που πεφτειMoney Mouth
Χαιρετηθηκαμε σε καλο κλιμα και αποχωρησε.Εμφανισιακα ειπαμε,ειναι για οσους θελουν αδυνατες,ομορφουλα,με μενα ηταν πολυ επικοινωνιακη και αδειασε επιτυχως τα αρχιδια μου.Εφυγα καλα.Παντα βεβαια υπαρχει το στοιχειο του υποκειμενισμουΚαπέλο
Υ.Γ. Τεντι μην στραβωνεις,ευχομαι να γινεις τσατσος οπως αλλωστε επιδιωκεις,και να χεις ολες τις χυμενες καποτες για παρτη σουΚαπέλοΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Νίκη
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2017
Υ.Γ. Τεντι μην στραβωνεις,ευχομαι να γινεις τσατσος οπως αλλωστε επιδιωκεις,και να χεις ολες τις χυμενες καποτες για παρτη σουΝαι!Ναι!
Θεος!!!!!!
D
diaithil1975
10 Μαρτίου, 2017
Τύπε ο Τέντυ σου έχει γίνει απαραίτητος!!! Καπέλο
10 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλο
10 Μαρτίου, 2017
Κύριε ΝΑΣΟ χαίρομαι που περάσατε όμορφα. Απλά είναι κρίμα αυτός ο πολύτιμος χυμός που βγαίνει από το σώμα σας να πηγαίνει χαμένος ενώ θα μπορούσε να δίνει χαρά αλλά και θρεπτικά στοιχεία σε ένα φιλαράκι σας. Καπέλο
P
podolagnos_1985
11 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!Ναι!
11 Μαρτίου, 2017
τυπε σε εχει στιγματισει ο ποδολαγνος Money MouthΛύπη
12 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Money MouthMoney MouthMoney Mouth
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7