Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 20 10
Call-Girls 21445
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω πιάσει ψυχολογία με της δυάδες ,αλλά δεν είναι και τόσο εύκολο ,είναι το άγιο δυσκοποτυρο. Του sex. Τώρα στα του αγώνα η holy είναι τουμππανειρο η allicia είναι το γκομενακι αβανταδορος
Λοιπόν μπάνιο και οι δυο και μετά κρεβάτι για λεσβιακό το ξεχνάτε ,εγώ όρθιος αυτές καθιστες στο κρεβάτι και η πουτσα μου ανάμεσα στα δυο αυτά στόματα , πιο βαθύ τσιμπουκι η ξανθιά προφυλακτικό και επίθεση στη μαυρομαλλα , πισοκολητο αντέχει ,
Από πάνω της άρεσε καλύτερα ,την έβαλα να κάτσει τελειος κάτω ,και την έπιασα από τους γοφούς καρφωμένη όπου γύρισε λίγο το μάτι η ξανθιά της εγλυφε τα βυζια και τέλος πρώτου γύρου
Μπανάκι τσιγάρα με την ξανθιά η μελαχροινή δεν καπνίζει ,όπως μιλάγαμε στον καναπέ αρχίζω να φιλάω την ξανθιά ,που φιλάει υπέροχα πιάνω το μουνακι και είναι μούσκεμα
Η μελαχροινή , με φίλαγε στο στήθος , και μετά τσιμπουκι , βουρ στο κρεβάτι γλυφό στο μουνακι της ξανθιάς και τα βυζακια η μελαχροινή , μιλάμε Νιαγάρας το μικρό , του βάζω τα πόδια στους ώμους μου και μόλις ξεκινάω , άρχιζε να φωνάζει , να δαγκώνει τα χείλια της , να σφίγγει τα σεντόνια τρελάθηκα λέμε , όσο το έβλεπα αυτό το έργο τόσο την σφυροκοπούσα , και δώστου φωνές ,
Το βάζω από πάνω βαράω κανένα 10 λεπτό την τραβάω , πετάω την κάποτα τον δίνω στη μελαχροινή για τσιμπουκι ,
Όλα καλά μέχρι εδώ ;;;;;
Ωραία γιατί εδώ στράβωσαν όλα , αρχίζει να μου τον παίζει δίχως αύριο , εγώ έχω ποιασει ψυχολογία με το να φυλάω την ξανθιά , αλλά καταλαβαίνω ότι τελοιωνει ο χρόνος όποτε και μου ρίχνει την Ατάκα
Παίξε τον μόνο σου εγώ κουράστηκα !!!!!!!!!
Μου γύρισε το μάτι της λέω οκ τέλος σηκώθητε φεύγουμε , το κατάλαβε ότι έκανε μαλακια μου λέει μωρό μου έμειναν 3 λεπτά
Δεν απάντησα και άρχισα να ντύνομαι
ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ duo συνάδελφοι
Εάν έκανα κανένα λάθος σορυ αλλά την κριτική την έγραψα από το τηλ και τα μάτια μου δεν είναι το φορτε μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
380€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mick11
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.813
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Antonis_Greece4, satyrus και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2017
γενικά είναι δύσκολο να πετύχεις καλό duo .. πρέπει να έχουν χημεία τα κορίτσια μετάξι του και να έχουν και οι δύο με εσένα... αλλά ρε γαματο 380 έδωσες... δεν μπορούσαν να κάτσουν θα 10 λεπτά ακόμα να τελειώσεις...? αυτά ελπίζω να τα διαβάζει το γραφείο του οποίο είναι ένα από τα καλύτερα και να τα διορθώσει λίγο. 380 είναι ένα μηνιατικο για κάποιους.. παντού νομίζω είναι θέμα κοπέλας...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1