Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214866
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημεράκι λοιπόν και αφού βρισκόμουν στη περιοχή πέρασα από το μαγαζί...Πλέον το θεωρώ τοπ στα μασάζ,όμορφο μαγαζί,ευρύχωρο με ωραία αύρα και το σημαντικότερο πλούσιο ρόστερ και εμφανίσιμο...
Υποδοχή από την υπηρεσία και παρέλαση των κορασίδων...Αρκετές όμορφες για όλα τα γούστα η επιλογή ήταν δύσκολη και είπα να περάσω με την Βασιλική καθώς στην προηγούμενη επίσκεψη μου,μου άρεσε εμφανισιακά.
Πέρασμα στο δωμάτιο λοιπόν σε πρόγραμμα μίας ώρας...Με συνόδεψε η υπηρεσία στο δωμάτιο και μετά από λίγο ήρθε το κορίτσι για να μου ετοιμάσει παντοφλίτσες και πετσετούλα...Εκεί στη γνωριμία μας επάνω έπεσαν και κάτι φιλιά αλλά και χουφτώματα...Δε μπορείς να έχεις τέτοιο κρομάκι απέναντι σου και να μην το πειράξεις...
Ντουζάκι για να χαλαρώσω και τυλίχτηκα με την πετσέτα για να την περιμένω..Μετά από μία σύντομη αναμονή ήρθε ξανά στο δωμάτιο...Ξεκινήσαμε προκαταρκτικά με τη μία...Γλωσσόφιλα έντονα και τριψίματα σε όλο το κορμί...Έβγαλε τη ρόμπα της και αποκαλύφτηκε το πολύ σέξυ - νεανικό κορμάκι της...Σκέτο μπιμπελό!Κάπου εκεί την διέκοψα για να κάνουμε μασάζ...Παρόλο που ήμουν έτοιμος για σεξ είπα να γυρίσω για να κάνουμε μασάζ...Το μασάζ της είναι πολύ χαλαρωτικό,τουλάχιστον εγώ το ευχαριστήθηκα...Μου έκανε στη πλάτη απαλά,μετά στον αυχένα,τα χέρια τα πόδια και ξανά στο κεφάλι όπου μου ψιθύριζε διάφορα σέξυ ρώσσικά αλλά με φίλαγε συγχρόνως στο λαιμό...
Είχα φτιαχτεί αρκετά και μετά από λίγο γύρισα για να ξεκινήσει ο δεύτερος γύρος προκαταρκτικών!

Φιλιά ξανά και γύρισμα σε 69 για ταυτόχρονη περιποίηση.Να σημειώσω πως είναι πεντακάθαρη και πως φοράει και ωραίο διακριτικό άρωμα.Σηκωθήκαμε στα όρθια και έσκυψε και πάλι για στοματικό...Πολύ καλό με καραμέλωμα στα μπαλάκια αλλά και περιποίηση όλης της περιοχής...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!Επιτέλους,είχα γίνει τούρμπο!
Πρώτη στάση με τη Βασιλική στα τέσσερα,πολύ καλό στήσιμο αλλά και άψογη συμμετοχή από μέρους της με βογγητά και αληθοφανείς αναστεναγμούς!Αλλαγή για λίγο στα πλάγια και γύρισμα σε ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...!

Κάθισε δίπλα μου μέχρι να κάνω μπάνιο αλλά και να ετοιμαστώ.Μιλήσαμε πάλι λίγο μίας και είχαμε λίγο χρόνο και με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.

Η Βασιλική αποδείχτηκε σούπερ,πέρασα μία ώρα καταπληκτική και για να είμαι ειλικρινής με εξέπληξε!!!
Αυτά για την συνάντησή μου και γνωριμία μου με την Βασιλική,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βασιλική
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, dourosladers, John.Greek και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2017
Μάλλον στο πρόγραμμα της μίας ώρας αποδίδει καλύτερα η Βασιλική...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1