Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Βίκυ είναι μια Θεσσαλονικιά ,κατά δήλωσή της κοπέλα των περιξ 40 ετων που μεχρι τώρα όσες φορές είχα περάσει είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος.
Ελειπε καιρό και μόλις ειδα οτι ξαναρθε είπα να τα πουμε απο κοντα.Έρωτας
Πηγα σαλοναρισε μαζι με μια ακομα κοπελα και αποφασισα να περασω ,ρωτόντας αρχικα την τσατσα και πριν τις δω αν ηταν αμεσα διαθεσιμες...,μιας και ο χρόνος μου ηταν περιορισμενος και μου ειπε ΝΑΙ..Η τσατσα με πηγε στο δωματιο και εκει μου ειπε τα προγραμματα ενω συνηθως γινετε στο σαλονι.. Μολις πληρωσα μου ειπε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
105
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 master8888

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2017
Τωρα ειδα οτι κατι λειπει απο κριτικη.
Συνεχιζω στο περιπου απο εκει που ειχα μεινει.
Η τσατσα με κοροιδεψε οτι εμπενα αμεσως,ειχε κι αλλο πελατη.
πρωτο φαουλ
Ερχετε η Βικυ και ειναι ακεφη,δικαιωμα δεν λεω αλλα δεν με ειχε μαθει ετσι.Εξαλου δεν πηγα για τα νιατα της ,ουτε την ομορφια της.Αν ηθελα πιπινη θα πηγαινα αλλου,Ειχα παει γιατι ηταν μια μιλφ που εδινε κατι παραπανω στο προγραμμα.Στην προηγουμενη φορα που ειχα παει ενω πληρωσα απλο ειχε κανει ακαποτη πιπα,μου εδωσε το μουνι της για γλυψιμο δυο φορες και γενικοτερα περασα πολυ ωραια ,και τις δυο φορες που ειχα παει.
Οποτε ενω εκανε τα τυπικα εγω ξενερωσα.
Ετσι ρεζουμε,μετριας εμφανισεως ψηλη λεπτη μιλφαρα που εδινε κατι παραπανω και ελεγες οκ,τωρα εκανε ?ετυχε? δεν ξερω τυπικη παρουσια.
δεν ξαναπαω ευκολα...ξενερωσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1