Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 483 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 772998
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόγευμα Δευτέρας Ελεύθερο και επίσκεψη στο μαγαζί για καταδρομική. Παρέλαση από καμμία δεκαριά κόρες όπου μου ηιαλισε η Λιζα ωραίος σωματότυπο για τα γούστα μου, αδύνατη ψηλή ξανθιά με ωραίο πρόσωπο, βυζακι και στητό κωλαρακι.
Πήρα το προγραμμα b2b γιατί το τζακούζι ήταν πιασμένο από άλλο συναγωνιστή. Ο χώρος διακριτικός και καθαρός. Το μωρό ήρθε μέσα αφού είχα κάνει το μπανάκι μου, γδυδηθηκε και ξεκίνησε το λάδωμα στη πλάτη και το μασάζ. Το οποίο το κατέχει , ήθελα στο καθρέφτη με το γυμνό μωρό να σέρνεται και να πολεμάει στην πλάτη αρκετά ερεθιστική. Μετά από κανένα εικοσάλεπτο μασάζ γύρισμα ανάσκελακαι ξεκίνημα του αγώνα. Η Λιζα να διευκρινήσω δεν δίνει γλωσσόφιλα απλώς φιλάει, έχει ωραία νεανικά και στη τα βυζακια και όμορφο όρθιο κωλαρακι , καταγωγή από Αλβανία. Η πίπα της βαθειά και υγρή, ηδονικά αργή ενώ ήταν όλα τα λεφτά όταν σε κυτταζε στα μάτια. Το εργαλείο δεν αργίες να γίνει εντουρο, όποτε τη ξαπλώνω και αρχίζω και εγώ τη δικιά μου περιποίηση με το μωρό ανάσκελα στο μασαζοκρεβατο πρώτα στα βυζακια όπου οι ρίγες αναποκρινονται άμεσα και κατεβαίνοντας στο μουνακι της με άμεση ανταπόκριση. Η καύλα μας είχε φτάσει στα ύψη, όποτε γύρισμα για πίσω κολλητό τοποθέτηση κράνους και βούρ στον αγώνα, κανένα πεντάλεπτο έτσι μετά το μωρό σήκωσε και το ένα πόδι στο μασαζοκρεβατο και η θέα στο καθρέπτη ήταν φοβερή.
Ένα συνέχεια αφαίρεση του κράνους και πάλι πίπα και παίξιμο με το χέρι και στο σώμα της όπου κατέθεσα μια γενναιόδωρη ποσότητα σπέρματος. Αφού με σκούπισε κάναμε μπανάκι ξεχωριστά και αποχώρησε. Μια αρκετά καλή συνέδρια θα τη ξανατιμησω με τζακούζι και ίσως με άλλη μια κάδο κόρη μαζί.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2017
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
132
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, SEXTYRHOON

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2017
Πίπα χωρίς κράνος η Λίζα; εξέλιξη βλέπω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1