Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μονικα ειναι μια νεαρη Ρουμανα ιεροδουλη με ομορφο προσωπο , μακρυ ισιο μαυρο μαλλι , μελαμψο δερμα , ψηλη σε αναστημα , μικρο στητο βυζι και ωραιο σωμα με ωραιο κωλο.Η κοπελα εχει δουλεψει επισης Φυλης 71 οροφο , Φυλης 84 και Φωκαιας 25.Στην περιοχη της Φυλης δεν ειχε καλες κριτικες και γεμικα θεωρουνταν φολα.Μου αρεσε ομως εμφανισιακα και αποφασισα να χαραμισω ενα 10ρικο για παρτι της.

Εδωσα λοιπον το 10ρικο στον τσατσο και περασα στο δωματιο που ειναι στο βαθος σε διαδρομο που ειναι διπλα απο το κουζινακι.Πραγματι ειναι σαν να βρισκεσαι σε καμια σπηλια! Ξαπλωσα στο κρεββατι και μετα απο εναν πελατη ηρθε η χαμογελαστη κοπελα σε μενα.Μιλαει καλα Ελληνικα.Η κοπελα ξετυλιξε το προφυλακτικο και μου το εφαρμοσε.Ξαπλωσε απεναντι μου και αρχισε να με πιπωνει.Μου εκανε αρκετη ωρα πιπα.Φαινοταν οτι προσπαθει.Ομως η πιπα της ειναι αγαρμπη.Το θετικο ειναι οτι μου ερχινε και ματιες καθως με πιπωνε.Εγω της πατουσα το κεφαλι αλλα αυτη δεν μπορει να τον παρει βαθια.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα.Εχει ωραιο ξυρισμενο μουνακι.Εγω αρχισα να γλυφω τα ομορφα βυζακια της.Μετα της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα αλλα αυτη δεν με κοιτουσε στο προσωπο.Κοιτουσε την κοιλια μου.Μου ειπε οτι δεν μπορει να κοιταει τους πελατες στο προσωπο.Παντως εχει πολυ καυλαρικο προσωπο.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και αυτη με τραβουσε προς το μερος της για να μπαινω βαθια μεσα στο μουνακι της.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Πολυ ωραιο το στησιμο της και γενικα η θεα της στα τεσσερα.Της τον εχωσα και αρχισα να την ξεμουνιαζω δυνατα.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια.Την γαμουσα και την επιανα απο την μαλλια.Της ειπα να κοιταει τον καθρεφτη μπροστα της.Αυτη κοιτουσε τον καθρεφτη και εγω την ξεμουνιαζα.Ηταν πολυ ωραιο το θεαμα! Τα πλατς πλουτς ακουγονταν σε ολο το μπουρδελο! Ειχα αρκετες αντοχες.Μετα απο μερικα λεπτα εντονου σφυροκοπηματος αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα εβαλε το στρινγκακι της , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μονικα ειναι μια ομορφη ιεροδουληΈρωτας.Ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης του Μεταξουργειου.Ειναι ενα ερωτευσιμο πιπινακι!Έρωτας Δεν κανει προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι μετρια αλλα αρκετης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα της.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Να πω την αληθεια δεν περιμενα να περασω καλα.Νομιζα οτι θα ειναι φολα και περασα λογω της εμφανισης της.Σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενος για 10 ευρω και περασα καλα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, makhswrx, Φανούρης Τζούρας και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού