Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την Στελλα στο γνωστο ξενοδοχειο. Ακριβως στην ωρα της φορωντας ενα μινι φορεματακι διχτυωτες καλτσες και ψηλοτακουνες μπότες μεχρι το γόνατο.
Λόγω του ότι σε καμία φωτογραφία δεν έχει το πρόσωπό της είχα κάποιες αμφιβολίες αλλά μόλις την αντίκρυσα μου έφυγαν ολοι οι ενδοιασμοί. Η γυναίκα είναι το απόλυτο milf.

Δυστυχως οταν χτυπησε η πορτα μιλουσα στο τηλεφωνο, γαμω την δουλεια μου Θυμός , καθισε υπομονετικα κανα 5λεπτο μεχρι να τελειωσω και αφου ειδε οτι δεν το κλεινω παει για ντουζακι, εγω ειχα κανει ηδη και την περιμενα με την πετσετα.

Αφου βγηκε και ειδε οτι δεν ειχα τελειωσει ακομη, ερχεται μου βγαζει την πετσετα και αρχιζει μια πιπα πολυ καλη βαθια υγρη και περιποιηση ολη της γυρω περιοχης, τι μου ελεγαν στο τηλεφωνο δεν θυμαμαι εκινη τη στιγμη Γλώσσα .

Αφου το εκλεισα πεφτουμε στο κρεβατι οπου συνεχιζει την πιπα και σειρα μου να την περιποιηθω. Μουνακι καθαρο χωρις καμια μυρωδια δαχτυλο φουλ και η γκομενα αρχιζει να υγραινεται και να καυλωνει και μου λεει σε θελω μεσα μου. Μπρος πισω κινηση ιεραποστολικο στα 4 χαμος εγινε, να την σφυροκοπαω απο πισω και εκεινη να τριβει την κλειτοριδα της...κοινως της διεφθαρμενης το κιγκλιδωμα Κουλ . Το τελος ηρθε στο στομα της οπου διακριτικα πηγε και τα εφτυσε στο μπανιο.

2ος γυρος δεν υπηρξε λογω του οτι επρεπε να φυγω...αναθεμα τα καραβια Λύπη .

Συμπερασμα....η Στελλα ειναι πααααρα πολυ καλη σε αυτο που κανει το γουσταρει δεν λεει οχι σε τιποτα...συστήνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις του είδους.

Όταν γυρισω, επειδη χτες βραδυ επρεπε να φυγω για εξωτερικο, ειναι βεβαιο οτι θα την ξανασυναντησω.
Εννοειται πως αν με αφηνε το συστημα θα εβαζα μεγαλυτερη βαθμολογια. Αυτα απο εμενα και καλα να περναμε ολοι μας!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
134
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, STAVROS6969, Stella*** και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού