Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400498
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πέρασα από το μαγαζί με όρεξη να φάω μερικά λεφτά και να το γουστάρω. Από τις διάφορες κοπέλες που ήταν εκεί με κέντρισε μια κοπέλα που μου έμοιαζε για αυτό που έψαχνα ακριβώς. Ένα κοντοπούτανο. Βυζάκια μεσαία και κώλος για χούφτωμα. Αφού κέρασα το υποχρεωτικό ποτό για να πάμε πάνω ανεβήκαμε. Στα του αγώνα με το που γδύθηκε κατάλαβα ότι είχα πέσει στην παγίδα του ανορθωτικού σουτιέν. Δεν πειράζει σκέφτομαι τουλάχιστον το κωλαράκι είναι όπως πρέπει. Πίπα χωρίς πολύ χέρι αλλά όχι τίποτα που να θυμάμαι. Ήμουν ήδη πολύ καβλωμένος οπότε δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε. Τη γυρνάω για να γλύψω μουνάκι ήταν καθαρό και ξυρισμένο. Άρχιζουμε κατά σειρά στα 4 όρθιοι, ιεραποστολικό , cowgirl. Στενό μουνάκι και γαμιόταν με αληθοφάνεια χωρίς πολλές κραυγές και βογγητά. Έχυσα γλύφοντας μουνάκι και κωλαράκι ενω μου τον έπαιζε. Χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο πέρασα καλά ίσως γιατί θα έχυνα έτσι και αλλιώς. Φαίνεται ότι δεν έχει παρά πολύ καιρό στην δουλειά ή δεν της αρέσει ιδαίτερα. Πάντως για το μπαρ είναι καλή. Αφήνει χούφτωμα στο κώλο και στενές επαφές γενικότερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
113
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Cornelius

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού