Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από τις φωτογραφίες του γραφείου η Jasmine με εντυπωσίασε, καθώς δεν υπήρχαν αναφορές για την κοπέλα είπα να κάνω τον κασκαντέρ παίρνοντας και το ανάλογο ρίσκο.
Ανοίγω την πόρτα και αντικρίζω αυτό που περίμενα, πιπίνα γύρω στα 22 με 1.70+ ύψος, όμορφο πρόσωπο, μακριά μαλλιά με μάτια που σπινθηριζουν, ακριβώς όπως οι φωτογραφίες,με λίγα λόγια μ@@ρος. Όμως η κοπέλα αρχικά φαινόταν ψυχρή κάπου στον κόσμο της με στιλ κάτσε καλά, πάω να την φιλήσω και μου γυρνάει το μάγουλο να την φιλήσω σαν συνπεθερες, λέω μέσα μου να κάνει άλλο ένα φάουλ και θα την σουταρω. Η επικοινωνία της είναι πολύ καλή με χρήση της Αγγλικής και της ρωσικής, για όποιους ενδιαφέρει . Μετά πήγε για ντουζ η πιπίνα και σκεφτόμουν ότι το 140άρη θα πάει στα σκουπίδια πάλι. Γυρνάει λοιπόν με ένα κορμάκι καυλα το μωρό, έρχεται με αγκαλιάζει και με φιλάει στο στόμα μεν επιφανειακά δε, λες και δεν ξέρω και εγώ τι πραγματικά...Ακόμη και έτσι το φιλί της ήταν πολύ αισθησιακό. Σκέφτηκα ότι ίσως η τύχη μου αλλάξει. Την ξάπλωσα την πιπίνα και την έγδυσα, τι κορμί θεε μου αναφωνησα, λεπτό κορμί, σοκολατενιο και γυμνασμένο, 3αρια στήθη με κάτι ρώγες μεγάλες, άρχισα να τις γλυφω σαν τρελός και η πιπίνα να κλείνει τα μάτια της και να γουστάρει. Πάω να την φιλήσω, και κάτι φιλιά πραγματικά φιλιά, αισθησιακά φιλιά, αυτό ήταν λέω από μέσα μου την ξεκλειδωσα. Και εκεί που λέω θα περάσω καλά καθώς κατέβαινα να απολαύσω και το υπόλοιπο κορμί της, η πιπίνα με το χέρι της καλύπτει το αιδοιο της λες και θα της το έτρωγα, δεν μου έχει τύχει ποτέ... Δεν γαμιεται λέω από μέσα μου. Την βάζω να μου κάνει στοματικό, από τα χειρότερα, αεροπιπα μηδέν στο πηλίκον το έκανε αγγαρεία. Η συνέχεια που ακολουθεί είναι λες και υπήρχε μια άλλη Jasmine. Μπήκα μέσα της, με αγκαλιάζει με φιλάει αναστενάζει, τυλίγεται γύρω μου για να έχω καλύτερη διείσδυση. Οι φραγμοί και οι μαλακιες που έκανε αρχικά είναι παρελθόν. Την έχω στα τέσσερα να απολαμβάνω το κορμί της και να μου οδηγεί το χέρι μου να της χαϊδεύω το αιδοίο της ενώ έχει γυρίσει το κεφάλι της ανταλλάσσοντας φιλιά παθους.

Γενικά πέρασα πολύ καλά και αυτό οφείλεται στη ίδια την κοπέλα που άλλαξε Ρότα. Αν με ρωτούσε ένας γνωστός μου ακριβώς αυτά θα του έλεγα, ανάλογα με τα κέφια της...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.452
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, LanciaRallye037, mad_max και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2017
το βυζί της είναι φυσικό ή πλαστελίνη ??? :tits:

ΥΓ: θενκς για την κριτική συναγωνιστή
07 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φυσικό φίλε μου με ρόγες κουμπιά
07 Μαρτίου, 2017
φιλε να σε ρωτησω κατι.....

τι ειναι το " μ@@ρος"??????
07 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γλώσσα
08 Μαρτίου, 2017
Καριολη....παλι απο το πανω ραφι ψώνισες Καπέλο
14 Μαρτίου, 2017
Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6