Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 365569
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Έκπληξη και καλοπέραση ακόμα και για λίγο .
Ο μπαλαντέρ μου θα συνόδευε την κοπέλα μου εκείνη την μέρα στο 2+2 για ποτάκι μιας και εγώ έτυχε να δουλεύω .
Κανονίσαμε και πήγανε 23.30 περίπου πράγμα που γνώριζα κάθε κίνηση τους άλλα όχι αυτοί τις δίκες μου .
Με το που μπήκαν ήπιαν το πρώτο ποτάκι τους πράγμα που κάνουμε κάθε φορά και μετά θα ανέβαιναν επάνω.
Πάνω που τέλειωσαν το ποτό Τσουκ ήρθε η ΕΚΠΛΗΞΗ .έφυγα για 2 ώρες από την δουλειά και είπα να τους τιμήσω με την παρουσία μου .
Με το που μπήκα κάθισα λίγο μαζί τους και απέναντι ήταν ένα ακόμα ζευγάρι που είχαμε ξαναπαίξει ποιο παλιά ηλικία 35-37 περίπου αδύνατη κοπέλα σγουρά μαλλιά και μελαχρινή και ο άντρας ωραίος αδύνατος μικροκαμωμένος άλλα πάνω από όλα γνώστες και οι 2 του παιχνιδιού με πλήρη ανταλλαγή και από τους δυο μας.
Τους μίλησα και είπα ότι ήρθα για λίγο και μετά θα ανεβαίναμε επάνω για ένα τρίο και αν ήθελαν να έρθουν.
Και βέβαια δεχτήκαν , αφού πήγαμε επάνω και είχαμε ξεκινήσει το παιχνίδι στο μεγάλο πρώτο δωμάτιο ήρθαν και αυτοί μετά από κανένα 10 λεπτό .
το παιχνίδι μας είχε ξανά επαναληφτεί αρά οι ανταλλαγές και οι ρόλοι ήταν κάτι που γνωρίζαμε και κατευθείαν παίξαμε για κανένα 45 λεπτό .
(δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες).
Είχε ωραίο κόσμο αν και λίγο για παρασκευή μέχρι που έφυγα 2.00μμ από το μαγαζί και ο μπαλαντέρ μου έκατσε με την κοπέλα μου και το άλλο ζευγάρι για ποτάκι .
Ακόμα τελικά και για λίγο να πας, αν θέλεις να περάσεις καλά περνάς
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
20
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, mousatos_32, visis

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2017
Τι μπούρδες !!!
23 Ιουλίου, 2017
Με τον τζόκερ πηγες τύπε ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2