Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κυριακατικη μεσημεριανη εξορμηση στο ηλιολουστο Μεταξι.Υστερα απο καλουτσικη βολτα ειχα σταμπαρει κανα-δυο ωραια οπτικα κομματια και ημουν μεταξυ αυτων για την τελικη επιλογη μου.Τελικα το παραβολο το κερδισε η μικρη Ναταλια στο ισογειο του Κολωνου 11.Περιγραφη Ναταλιας-20χρονη Ρουμανα στυλιαρακι,με μικρο βυζι,ωραιο κωλι,συμπαθητικη φατσα και μαλλι κοκκινωπο με ανταυγιες αν θυμαμαι καλα Χμμμ;.Μου αρεσε οπτικα αν και ηξερα οτι μεσα δεν μπορουσα να περιμενω κατι το ιδιαιτερο περαν των τυπικων και φυσικα επιβεβαιωθηκα.Δινω το καφε στην τσα2 και μπαινω στο δεξι δωματιο του οικου οπως μπαινεις.Ειναι ωραιο δωματιο αφου σχετικα προσφατα ανακαινισθηκε.Η μικρη δεν αργησε να ερθει.Μπαινοντας εβριζε εναν Πακι στο σαλονι αλλα μολις εκλεισε την πορτα φορεσε το χαμογελο της και με χαιρετησε ενω κατοπιν ρωτησε απο που ειμαι και το ονομα μου.Της απαντησα και ρωτησα και γω να μαθω ποσο και απο που ειναι και αυτη.Χωρις να βγαλει εσωρουχα ηρθε κοντα μου και αρχισε να μου τον παιζει ενω ειχε κατσει πλαι μου.Εγω της χουφτωνα τα αδυνατα μπουτακια της και το κωλι της.Αφου επηλθε μια μικρη στυση με ρωτησε αν θελω πιπα και αφου πηρε θετικη φυσικα απαντηση εβαλε την καποτα να κανει το πνευστο.Η πιπα της ειχε καλουτσικη διαρκεια αλλα ηταν σχετικα μονοτονη ουσιαστικα εβαζε το κεφαλι και ενα μερος του πουτσου στο στομα ενω μετα εγλυφε τον κορμο.Αυτο το εκανε 3-4 φορες αλλα ηταν αρκετα μηχανικη η κινηση της.Οταν τελειωσε την εβαλα ιεραποστολικα για να την γαμησω.Εβγαλε μονο το στριγκακι και ξαπλωσε ενω ταυτοχρονα λυπανε την περιοχη με κρεμα.Σουτιεν δεν εβγαλε ουτε και γω δεν της το ζητησα οποτε δεν ειδα τα μικρα βυζακια της αλλα nevermind.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.Η αισθηση ηταν καλη παρολο την κρεμα μαλλον ειναι σχετικα στενη.Την γαμαγα και την φιλαγα στο λαιμο.Αυτη αν και δεν δυσανασχετουσε δεν συμμετειχε καθολου ηταν παθητικη.Την γαμησα μονο σε αυτη τη σταση μεχρι τελους και αφου στραγγιξα καλα τοτε βγηκα απο μεσα της.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε μαλιστα παροτι στο δωματιο ηταν κανα 8λεπτο οταν τελειωσαμε μου λεει τοσο γρηγορα...μαλλον δεν ειχε θεμα με το χρονο αλλα για να πω την αληθεια θα ηταν και βαρετο να την γαμαγα για πιο πολυ ωρα καθως δεν ειχε καμια συμμετοχη.Τεσπα αφου με ευχαριστησε εφυγε απ το δωματιο και ετσι ολοκληρωθηκε μια ακομα τυπικη καταθεση στο Μεταξι.
Αν καποιος την πετυχει και του αρεσει αυτο που βλεπει μπορει να ριξει ενα ξεφορτωμα καθως σπασαρχι δεν ειναι απλα ειναι ενα μικρο πιπινι με πολυ τυπικες υπηρεσιες.Αυτα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, doc_lin, aselgeia και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού