Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173460
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αρχικά πήγα καρφί για Βίκυ,Μινώταυρου που είναι μόνο Δευτέρες Μινώταυρου αλλά ήταν σε πρόγραμμα μιας ώρας και εναλλακτική είχα την Άφρο.Ενώ έβρεχε το πρωί,πήγα κατά της 2 παρά μεσημεριάτικα και έφαγα τη ζέστη στη μάπα.Από τη μια άκρη των Σφαγείων στην άλλη πήγα λοιπόν.Μου ανοίγει η τσατσά,μου λέει κάθισε,βγαίνει η Αφροδίτη στο σαλόνι και εννοείται ότι θα περάσω στο δωμάτιο..Με το 30άρι.Να ευχαριστήσω τον Al για τη προτροπή και για τα λαχεία Σιβηρίας που βγάζει

Αρχικά να κάνω μια σύνοψη θετικών-αρνητικών.Τα 2 μόνο αρνητικά είναι το πρόσωπο της και ότι ήταν υπερβολικά επικοινωνιακή και δεν έβγαζε φωνές.Το πρώτο βέβαια είναι υποκειμενικό,άποψη μου.Για το δεύτερο ίσως και λόγω ότι ήμουν φορτωμένος,για να τελειώσω.Στα θετικά ότι είναι κορμάρα,εξαιρετικά φτιαγμένες βυζάρες με ρόγα για πιπίλισμα και ότι δεν βιάζεται,είναι ευδιάθετη και θα κάνει τα πάντα για να σε ικανοποιήσει.

Δεν πρόλαβα καν να πλυθώ λίγο στη βρύση επειδή έσκασα από τη περπατιτούρα,μπαίνει στο δωμάτιο πολύ επικοινωνιακή.Πολύ όμως,μόνο στη πίπα δεν μιλούσε.Ικανοποιητικά προκαταρκτικά,όχι κάτι το ιδιαίτερο.Τα απαραίτητα φιλάκια,για να ζωντανέψει το εργαλείο όπως είπε και ξεκινάει να περιποιείται τα αρχίδια και έπειτα πίπα με λίγο δόντι μεν,υγρή δε και με λίγο χέρι.Αρκετά καλή πάντως.Γενικά είχε πολύ διάθεση,πρόστυχα λόγια τύπου ''πω πω τι γαμιάς είσαι εσύ'' ''σκίστο μουνάκι μου'' ''πύραυλος είσαι''.Πρώτη στάση με αυτήν από πάνω και να απολαμβάνω τις βυζάρες της,δεκτική σε μπατσάκια που της έδωσα,πηδιόταν ακούραστα.Μετά ιεραποστολικά με τέτοια κορμάρα,ήταν να ρθει το τέλος αλλά τραβήχτηκα και αλλάξαμε στα 4,όπου δυσκόλεψαν τα πράγματα λόγω κούρασης.Ανέβηκε πάλι μετά πάνω μου δίχως αποτέλεσμα.Το πήγαμε χειροκίνητα και αφού βελτιώθηκαν αισθητά τα πράγματα,με προτροπή της μου κάνει Ισπανικό για να τελειώσω

Παρά τη κούραση ήταν και αυτή ακόμα μια κατάθεση με πάρα πολλά θετικά και θα λέγα ότι έκανα μαλακία που δεν πήρα πρόγραμμα.Την επόμενη φορά επιβάλλεται πάντως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, alladalla, sex volcano και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2017
προγραμμα??? εχει βαλει προγραμματα η αφρο?
08 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι,τη πρώτη φορά που την είχα δει με είπε η τσατσα αλλά δεν τα θυμάμαι να σου πω την αλήθεια.Παντα τη πρώτη φορά πηγαίνω με το 30αρι και μετά με προγράμματα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2